آغاز ثبت نام نقل و انتقالات اضطراری برون استانی فرهنگیان خوزستانی از ۷ مردادماه

آغاز ثبت نام نقل و انتقالات اضطراری برون استانی فرهنگیان خوزستانی از ۷ مردادماه

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: سامانه profile.medu.ir در بازه زمانی ۷ تا ۱۵ مردادماه برای ثبت درخواست فرهنگیان متقاضی انتقال برون استانی فعال می شود و در نهایت نتایج نهایی در بازه زمانی ۲۷ تا ۳۰ مردادماه از طریق همان سامانه اعلام خواهد شد.

به گزارش تابا، کورش مودت ظهر امروز در جلسه ستاد استانی نقل و انتقالات فرهنگیان خوزستانی اظهار کرد: فرآیند نقل و انتقالات اضطراری طبق روال سال گذشته با موافقت اداره آموزش و پرورش منطقه مبدا، اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد و تایید نهایی ستاد وزارت متبوع از طریق سامانه جامع منابع انسانی به آدرس hrm.medu.ir صرفا به صورت موقت انجام خواهد گرفت.

 

وی در ادامه با اشاره به جدول زمانبندی نقل و انتقالات اضطراری برون استانی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹؛ خاطرنشان کرد: متقاضیان انتقال اضطراری برون استانی می بایست در بازه زمانی ۷ تا ۱۵ مردادماه با مراجعه به سامانه profile.medu.ir نسبت به ثبت نام در این سامانه و ارائه مدارک لازم به امور اداری منطقه مبدا اقدام کنند. همچنین در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۱ مردادماه آموزش و پرورش منطقه مبدا در راستای کنترل؛ بررسی فرم های درخواست و امتیازبندی و اعلام نظر در سامانه اقدامات لازم را انجام خواهد داد. اداره کل آموزش و پرورش استان مبدا نیز در بازه زمانی ۲۲ تا ۲۳ مردادماه درخواست متقاضیان را بررسی و نظر خود را در سامانه اعلام خواهد کرد. اداره کل آموزش و پرورش منطقه مقصد در بازه زمانی ۲۵ تا ۲۶ مردادماه درخواست متقاضیان را بررسی و اعلام نظر می کند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: ستاد وزارت آموزش و پرورش در پایان و در مرحله نهایی در بازه زمانی ۲۷ تا ۳۰ مردادماه نسبت به بررسی پایانی درخواست، اعلام نظر و ثبت نتیجه نهایی در سامانه اقدام خواهد کرد.

 

مودت در پایان یادآور شد: ساماندهی روند نقل و انتقالات اضطراری برون استانی فرهنگیان خوزستانی از برنامه های اولویت دار مجموعه تعلیم و تربیت استان است.