آغاز طرح خدماتی پنجشنبه های جهادی در اهواز

آغاز طرح خدماتی پنجشنبه های جهادی در اهواز

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز از شروع طرح خدمات رسانی در روزهای پنجشنبه هر هفته بصورت جهادی در مناطق کم برخوردار شهر اهواز خبر داد.

به گزارش تابا؛عالی پور در جلسه روز گذشته در دفتر تسهیل گری و توسعه محلی کوی سیاحی که با حضور حاج رحیم کعب عمیر عضو محترم شورای شهر اهواز به منظور پیگیری و رسیدگی به مشکلات خدماتی شهروندان شریف کوی سیاحی تشکیل گردید گفت :این معاونت طرح خدمات پنجشنبه های جهادی در مناطق کم برخوردار شهری را در دست اجرا دارد که پنجشنبه این طرح از کوی سیاحی آغاز خواهد شد.

 

وی ادامه داد:در این طرح هفتگی کلیه امور خدمات شهری اعم از پاکسازی سطوح معابر ، نخاله برداری ، جمع آوری پسماندهای انباشت شده در زمینهای اطراف ، لایروبی جویهای روباز ، شستشوی تابلوها و نرده ها و المانها و تجهیزات شهری و جداول و مخازن پسماندها و رسیدگی به فضاهای سبز و پارکهای موجود در آن مناطق انجام خواهد شد.

 

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز شروع طرح پنجشنبه های جهادی در مناطق کم برخورداد را ۸ صبح و اتمام آنرا تا هنگامه نماز ظهر اعلام کردو در پایان گفت : کلیه گروههای داوطلب مردمی در قالب گروههای جهادی و یا سمن ها (ngo ها) نیز میتوانند با حضور در معاونت خدمات شهری در گلستان خ کارون نبش شمس نسبت به کمک و یا حضور در این برنامه هفتگی اعلام آمادگی نمایند.

 

۱۳۹۹/۰۳/۲۹