آقای افشین حیدری چرا از والیبال خوشتان نمی آید؟!

آقای افشین حیدری چرا از والیبال خوشتان نمی آید؟!

روزهای سخت سیل در استان خوزستان اولین هیات ورزشی که به کمک سیل زده ها آمد هیات والیبال بود تنها دارایی خود یعنی سالن خانه والیبال را به مردم بی پناه داد تا در آن چادر برپا کرده و چند ماهی مهمان هیات والیبال باشند که حدود پانصد میلیون از نظر (کفپوش ، وسایل تمرینی ، تجهیزات سالن و …) هزینه بر روی دوش والیبال این استان انداخت و به آن هم افتخار می کنند.

شهریار بهرامی – آقای حیدری کدام تیم ورزشی در استان است که بهترین های جهان و دو بازیکن المپیکی داشته باشد می خواهم یادآوری کنم که بهترین لیبروی جهان مسلم محمدی زاده بازیکن همین استان است، محمد موسوی و مصطفی شریفات در المپیک ۲۰۱۶ برزیل در تیم ملی والیبال ایران بازی کرده اند.

 

شما اگر از والیبال خوشتان بیاید جای تعجب دارد! به جرائت می توان گفت والیبال تنها رشته توپی هست که نه در ایران بلکه در جهان خوش درخشیده است و در حال حاضر در رتبه قهرمانی آسیا و هشتمی جهان می باشد. اما سهم خوزستان در همه این سال ها فقط فداکاری و حجب حیا و احترام به خواسته های شما و دیگر مسئولان ورزشی این استان است.

 

مصاحبه نکردن و بازگو نکردن حقایق پشت پرده والیبال خوزستان باعث شده کوتاهی و قصورات اصلی به خود هیات والیبال برگردد و این از خود گذشتگی به طناب دیگران خود را به دار آویختن است.

 

آقای حیدری در تاریخ سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ شما و همکارانتان در مجمع انتخاب رئیس هیات والیبال به دوستداران والیبال قول دادید که والیبال به جایگاه اصلی خودش خواهد رسید (خبرگزاری مهر ) و الان ما در سال ۱۳۹۹ هستیم و همچنان منتظر …

هیات والیبال هم اخلاق مدارانه و هم با برگزاری مسابقات در رده های مختلف نوجوانان و جوانان و لیگ بزرگسالان در قالب آن هم ۱۵ تیم به صورت رفت و برگشت در سه سال متوالی برنامه ریزی کرده است.

 

کلاس های زیادی در ارتقاء سطح مربیگری و داوری برگزار شده اند و برای اولین بار در تاریخ والیبال استان خوزستان کلاس های مربیگری درجه یک برای بانوان و برای آقایان و همچنین کلاس بازآموزی مربیگری با حضور مربیان تیم ملی کارشناسان آموزش فدراسیون والیبال در همین شهر برگزار شده است و باز هم برای اولین بار میزبانی اردوی تیم والیبال ساحلی زیر ۲۳ سال کشور گرفته اند.

 

در بحث داوری به مسابقات آسیایی و کشوری داور اعزام کرده اند و در آخر شما در سال ۹۸ هیات والیبال استان را برترین هیات ورزشی انتخاب کردید که ما هم نمی توانیم از ان چشم پوشی کنیم. می خواهم بگویم زیرساختهای والیبال را آماده کرده اند به مانند این می ماند مدرک دکترا گرفته باشیم اما در خانه مانده ایم.

 

جامعه والیبال همچنان منتظر هستند مسئولان ورزشی و استانی آستین همت را بالا زده و تشکیل جلسه دهند و حمایت خود را از یک تیم دسته یک برای این شهر در عمل ثابت کنند.

 

مدیر محترم! بچه های والیبال خسته شده اند. مربیان والیبال بی انگیزه و ناامید به آینده هستند. بی تفاوتی شما در مورد والیبال باعث ناراحتی همه جامعه والیبال تا سالها در ذهن خواهد ماند.

 

آقای حیدری پدر ورزش استان خوزستان خوب است که در عملکرد خدمات خود با والیبالیست ها هم عکسی به یادگار داشته باشید.