آمادگی تسهیل امور زائران اربعین را در مرزهای استان داریم

آمادگی تسهیل امور زائران اربعین را در مرزهای استان داریم

 معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان گفت: در صورت صلاح‌دید ستاد مقابله با کرونای خوزستان و از بین رفتن کرونا، آمادگی تسهیل امور زائران اربعین حسینی (ع) را در مرزهای استان داریم.

 

به گزارش تابا، علی حسین حسین زاده در نشستی که با شهاب صدیقی مدیرکل امور شهری و شوراهای استان خوزستان و حمید سیلاوی فرماندار دشت آزادگان در مرز چذابه داشت، اظهار کرد: در صورت صلاح‌دید ستاد مبارزه با کرونای استان خوزستان، مرز چذابه آمادگی خوبی برای استقبال از زائران اربعین دارد.

 

وی افزود : برگزاری جلساتی با اعضای کمیته اربعین (زیر ساخت) و عتبات عالیات از دیگر برنامه‌هایی است که برای آمادگی و استقبال از زوار اربعین تاکنون برگزار شده است.

 

حسین زاده گفت: گام‌های خوبی برای تسهیل تردد زائران ایرانی به عراق در سال‌های قبل برداشته شده است و امسال نیز آمادگی خوبی در صورت صلاحدید ستاد مبارزه با کرونای استان در مورد تسهیل امور زائران اربعین حسینی از این مرز و دیگر مرزهای خوزستان را داریم.

 

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان خبر داد: منتظر آخرین تصمیمات در خصوص برگزاری مراسم اربعین حسینی هستیم تا ان شاء الله در صورت از بین رفتن این بیماری یا کنترل آن بتوانیم در سال جاری خدمتگزاران خوبی برای زوار اباعبدالله الحسین (ع) باشیم.