آمادگی کامل شهرداری اهواز، جهت خدمات رسانی در مرز چذابه

آمادگی کامل شهرداری اهواز، جهت خدمات رسانی در مرز چذابه

 

شهردار کلان شهر اهواز با بیان اینکه امکانات رفاهی و برنامه های فرهنگی بسیار خوبی در مرز چذابه فراهم شده است، گفت: امیدواریم شهرداری اهواز عملکرد خوبی را با همکاری شورای شهر اهواز در بحث خدمت رسانی به زائران اربعین داشته باشد.

 

به گزارش خبرنگار تابا، صبح امروز یکشنبه شهردار اهواز با حضور در مرز چذابه اظهار کرد: تمهیدات لازم در بحث مشکلات احتمالی در مرز چذابه از سوی شهرداری اهواز در نظر گرفته شده است و جای نگرانی در بحث خدمت رسانی به زائران اربعین نیست.

 

شاعری به خدمات ارائه شده از سوی شهرداری اهواز به زائران اربعین اشاره کرد و گفت: بر اساس روال چند سال اخیر خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز چذابه به عهده شهرداری اهواز است.

 

وی در خصوص اقدامات شهرداری اهواز در مرز چذابه، افزود: از پاکسازی منطقه تا دفن بهداشتی زباله ها که چیزی حدود ۲۰ تن در روز بوده، توسط شهرداری اهواز صورت گرفته است.

 

شهردار اهواز تصریح کرد: همچنین سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز، بخش عمده ای از ناوگان حمل و نقل عمومی اهواز را به این مرز منتقل کرده است تا تردد زائران تسهیل شود.

 

شاعری گفت: امسال در خاک عراق نیز بخشی از عملیات پاکسازی منطقه و جمع آوری زباله بر عهده شهرداری اهواز است و در این زمینه نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.

 

وی با بیان اینکه امکانات رفاهی و برنامه های فرهنگی بسیار خوبی در این مرز فراهم شده است، گفت: امیدواریم شهرداری اهواز عملکرد خوبی را با همکاری شورای شهر اهواز در بحث خدمت رسانی به زائران اربعین داشته باشد.

 

شهردار کلانشهر اهواز افزود: با توجه به تجربیات در سال های اخیر، تمهیدات لازم در بحث کمبود ها و مشکلات احتمالی در نظر گرفته شده است اما طبیعتا برنامه هایی که حضور مردم، به صورت گسترده است، ممکن است مسایل جدید و پیش بینی نشده اتفاق بیافتد.

 

وی خاطر نشان کرد: آمادگی لازم و کاملی در شهرداری اهواز وجود دارد تا زائران در مرز چذابه دچار مشکل نشوند.