آمار بستری‌شدگان کرونایی در خوزستان سه رقمی شد

آمار بستری‌شدگان کرونایی در خوزستان سه رقمی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به اینکه آمار بستری‌شدگان کرونایی در خوزستان سه رقمی شده است گفت: روز جمعه ۱۱۰ نفر در بیمارستان‌های خوزستان بستری شده که این تعداد بالاترین آمار بستری بیماران در پیک دوم کرونای استان است.

 

به گزارش تابا، فرهاد ابول نژادیان در خصوص وضعیت کرونا در استان خوزستان، اظهار کرد: در پیک دوم کرونا روز جمعه بیشترین تعداد بیمار در بیمارستان‌های استان ثبت و بستری شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه میزان فوت بیماران کرونایی در خوزستان تک رقمی است، تأکید کرد: با توجه به تعداد بالای بستری بیماران در خوزستان، در روزهای آینده به طور قطع تعداد مرگ‌ومیر کرونایی در این استان بالاتر خواهد شد.

 

ابول نژادیان در ادامه تصریح کرد: بعضی از سازمان‌های استان مصوبات ستاد کرونا را اجرا نمی‌کنند چرا که در بازدیدی که از شهرستان اهواز داشتم، چراغ پارک‌ها و بوستان‌ها روشن شده بود و مردم دورهم نشسته بودند و فاصله‌گذاری اجتماعی نیز رعایت نشده بود.

 

وی در پایان گفت: از همه مردم خوزستان خواهش می‌شود بیش‌از پیش پروتکل‌های بهداشتی را انجام دهند، فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت و کمتر در دورهمی‌های خانوادگی شرکت کنند.