آیین بهره برداری از ۲۰ هزار طرح اشتغالزایی برگزار شد با حضور مدیریت شعب بانک مهر ایران استان خوزستان؛

آیین بهره برداری از ۲۰ هزار طرح اشتغالزایی برگزار شد

پیش از ظهر روز دوشنبه با حضور استاندار خوزستان، مدیریت و کارکنان شعب بانک مهر ایران شعب خوزستان، مدیرعامل بنیاد برکت و تعدادی از مسئولان استانی در شهر اهواز؛ آیین بهره برداری از ۲۰ هزار طرح اشتغالزایی برگزار شد.

 

به گزارش تابا؛ آیین بهره برداری از ۲۰ هزار طرح اشتغالزایی اجتماع محور مشتمل بر ۶۰ هزار فرصت شغلی به صورت ویدئو کنفرانس و با دستور ریاست جمهوری از طرح های استانی توسط شریعتی استاندار خوزستان و مدنی، مدیرعامل بنیاد برکت به بهره برداری رسید.

 

مدیریت شعب بانک مهر ایران استان خوزستان در حاشیه این همایش اظهار کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران مدیریت شعب خوزستان همکاری های بسیار خوبی با ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در حوزه های مختلف سرمایه گذاری و فعالیت اجتماعی محور با مجموعه دستگاه های اجرایی و بنیاد برکت استان دارد.

 

 

سیدابراهیم جانانه ادامه داد: در نتیجه همکاری های مشترک با بنیاد برکت در خوزستان تاکنون نسبت به پرداخت ۳۴۶۷ فقره تسهیلات بیش از هزار میلیارد ریالی اقدام نموده است.

 

وی با اشاره به اهداف ذاتی بانک مهر ایران خاطر نشان کرد: تأسيس بانك قرض الحسنه مهر ايران به منظور تحقق اصل مهرورزي و عدالت محوري و برقراري عدالت اجتماعي و اقتصادي و تلاش در راستاي خدمت به بندگان خدا از طريق رفع نيازهاي اقشار كم درآمد جامعه بوده است لذا تلاش تمامی همکاران ما در جهت تحقق این اهداف خواهد بود.