یک‌صد و ۷۱ گرم انواع مواد مخدر در اندیمشک کشف شد

یک‌صد و ۷۱ گرم انواع مواد مخدر در اندیمشک کشف شد

فرمانده انتظامی اندیمشک از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و بازرسی از ۱۸ باب مغازه متخلف در شهرستان اندیمشک خبر داد و گفت:مقدار یک‌صد و ۷۱ گرم انواع مواد مخدر کشف، یک دستگاه خودرو ۲ دستگاه موتورسیکلت در طرح ارتقا امنیت اجتماعی توقیف شد.

به گزارش تابا؛امیر عباس شهبازی اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه بی‌امان با فروشندگان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر طرح پاکسازی و بازرسی از واحدهای صنفی در اندیمشک در دستور کار فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار داده شد.

 

فرمانده انتظامی اندیمشک عنوان کرد: با اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر تعداد ۱۸ باب مغازه متخلف در مسیر جاده کمربندی شرق اندیمشک که پاتوقی برای خرید و فروش مواد مخدر و قرص‌های روانگردان شده بودند، شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیات غافلگیرانه از آنان بازرسی به عمل آمد.

 

شهبازی گفت: برخی از مغازه‌ها که با سوء استفاده از موقعیت شغلی در مغازه‌های خود اقدام به فروش مواد مخدر و قرص‌های روانگردان کردند، بازرسی از آن‌ها به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی اندیمشک قرار گرفت.

 

وی گفت: در بازرسی به عمل آمده از واحدهای صنفی متخلف تعداد ۵ نفر از فروشندگان اصلی مواد مخدر دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی اندیمشک اظهار کرد: به دلیل ساخت و سازهای غیر مجاز، نداشتن پروانه کسب، تغییر کاربری، سد معبر و دیگر تخلفات انجام شده توسط مالکان و فرشندگان ۱۸ باب مغازه، پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیات مشترک ماموران شهرداری، اداره آب و برق شهرستان، ضمن قطع کامل آب و برق با حمایت و پشتیبانی نیروی انتظامی نسبت به رفع تصرف، تخلیه و تخریب آنان اقدام شد.