اجرای قانون در شوش و اندیمشک دو نفر را برکنار کرد

اجرای قانون در شوش و اندیمشک دو نفر را برکنار کرد

اجرای قانون ممنوعیت عضویت همزمان در اتحادیه های صنفی و شوراها، رئیس اتحادیه مشاورین املاک و اتومبیل شهرستان شوش و رئیس اتاق اصناف شهرستان اندیمشک را برکنار کرد.

 

به گزارش تابا؛ سرانجام پس از پیگیری‌های حقوقی و اداری بالاخره مجتبی غلامی به عنوان رئیس اتحادیه مشاورین املاک و اتومبیل شهرستان شوش انتخاب و محمد میاحی از این سمت برکنار شد.

 

این اقدام در راستای اجرای دستورالعمل‌های وزارت صمت در سالهای ۹۶و۹۷، و اجرای اصلاحیه قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر مبنی بر غیرقانونی بودن عضویت همزمان در شوراهای اسلامی و اتحادیه های صنفی مصوب۱۳۹۶ با تاخیری دو ساله صورت گرفت.

 

با اجرای این قانون ریاست محمد میاحی پس از حدود بیست سال در اتحادیه املاک و اتومبیل به پایان رسید تا کماکان در شورای اسلامی شهر شوش به فعالیت خود ادامه دهد.

 

مجتبی غلامی از معتمدین بازاری و فعالین اجتماعی شهرستان شوش به شمار میرود که تا سال ۱۴۰۱ ریاست اتحادیه مشاورین املاک و اتومبیل شهرستان شوش را به انتخاب اعضای اتحادیه و اعتبارنامه صادره از اداره صمت برعهده خواهد داشت.

 

قابل ذکر اینکه پیش از این اعظمی دارش رئیس اتاق اصناف شهرستان اندیمشک نیز بر اساس همین قانون و البته پس از مدتها کش و قوس برکنار شده بود./آرش حیدری