اروندکنار بدون کار جهادی به جایی نمی رسد فرماندار ویژه آبادان در جمع مردم و مسئولین اروندکنار:

اروندکنار بدون کار جهادی به جایی نمی رسد

زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان ضمن حضور در شهر اروندکنار و در حالیکه در جمع مردم و مسئولین این بخش سخن گفت بر اجرای کار جهادی در این منطقه در راستای اهتمام دولت برای پیشبرد اهداف اروندکنار تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار تابا، از آبادان. دکتر سید زین العابدین موسوی ضمن تاکید بر تشکیل کار گروههای اظهار داشت: صنعت و معدن،شیلات، کشاورزی، اصناف و بازار، بندر، گمرک و تجارت تمام دستگاه‌های اجرایی  را برای رسیدن به ثبات اقتصادی و معیشتی منطقه پای کار فرا خواند.

 

وی افزود: از بخش کشاورزی به صورت مستمر انتظار دارم برای جوان سازی، احیای نخیلات و توسعه ی تولید محصولات اقدامات خود را عملیاتی سازد.

 

سید زین العابدین موسوی ادامه داد: برابر مصوبه شورای تامین در جهت رونق کسب و کار و معیشت، مقرر شده است کالای همراه ملوان و ته لنجی در اروند کنار و چوئبده وارد میشود و البته جهت نحوه توزیع و عرضه نظارت تام اعمال خواهد شد.

 

وی در پایان تاکید کرد: این عمل به هیچ عنوان به منزله ی تعطیلی بازار ته لنجی آبادان نیست. بلکه نیازمندیهای این بازار از این پس از اروندکنار و چوئبده تامین خواهد شد.

 

موسوی در پایان خاطر نشان کرد: با اجرایی شدن روند تامین کالای ملوانی از اروندکنار و چوئبده، بیش از ۲ هزار نفر اشتغالزایی را در منطقه شاهد خواهیم بود. خبرنگار/ناصرحکیمی