صادرات محصولات گروه ملی فولاد آغاز می شود رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان خبر داد:

صادرات محصولات گروه ملی فولاد آغاز می شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با رفع مشکل صدور و تمدید کارت بازرگانی، صادرات محصولات گروه ملی فولاد از سر گرفته خواهد شد.

 

به گزارش تابا؛دکتر نظری از رفع مشکل صادرات محصولات گروه ملی فولاد خبرداد و گفت : مشکل صدور و تمدید کارت بازرگانی شرکت گروه ملی فولاد خوزستان در جلسه ستاد تسهیل استان که به منظور بررسی مشکلات این شرکت برگزار گردیده بود برطرف گردیده و امیدواریم صادرات محصولات این شرکت مجددا از سر گرفته شود.

 

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان با اعلام این خبر گفت : هم اکنون شرکت گروه ملی فولاد ایران باورودمواداولیه به زودی فعالیت خودراآغازمیکند که امیدواریم با برطرف شدن مشکل تمدید کارت بازرگانی این شرکت و صادرات محصولات آن به خارج از کشور شاهد رشد و شکوفای مجدد گروه ملی باشیم.

 

وی با بیان اینکه راه اندازی تمام خطوط تولید گروه ملی مدنظرمی باشد خاطر نشان کرد: با افزایش تولیدات و شروع صادرات محصولات این شرکت مشکلات مربوط به کارگران زحمتکش گروه ملی نیز برطرف خواهد شد.

 

لازم به ذکر است : پیش از این نیز با پیگیری های دکتر نظری رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان و استاندار محترم خوزستان در سفر اخیر وزیر صنعت معدن و تجارت به استان گروه ملی فولاد ایران از فروش محصولات تولیدی خود در بورس معاف گردید که به همین منظور دکتر غفوری مدیر عامل شرکت گروه ملی فولاد از دکتر نظری رییس سازمان صنعت معدن وتجارت خوزستان در جلسه ای که امروز به منظور پیگیرهای مشکلات گروه ملی فولاد در محل شرکت مذکور برگزار شد تقدیرو تشکر نمود .