اسامی زائران مصدوم تصادف در خوزستان اعلام شد

اسامی زائران مصدوم تصادف در خوزستان اعلام شد

دانشکده علوم پزشکی آبادان اسامی مصدومان تصادف زائران در استان خوزستان را اعلام کرد.

به گزارش تابا، امروز دو تصادف در شهرهای جنوب غرب خوزستان صورت گرفت که تعدادی از زائران در این تصادف ها کشته یا مصدوم شده اند.

 

ستاد اربعین دانشکده علوم پزشکی آبادان تعدادی از مصدومان این دو حادثه را اعلام کرد که بر این اساس سید مهدی حسینی زاده، شهبانو دهقانی، مسعود شفیعی ابورواری، سجاد هاشمی، خدیجه جهانی قطب، غلامرضا میرزا پور، مریم کرمی فرد، مریم هاشمی، مهدی فتوحی و عباس بدوی نژاد برخی از مصدومان این حوادث هستند.

 

امین منصور سخنگوی ستاد اربعین دانشکده علوم پزشکی آبادان در بیان جزئیات این دو تصادف گفت: تصادف نخست ساعت ۸:۲۵ دقیقه صبح در نزدیکی دروازه وروی جاده خرمشهر – اهواز بر اثر برخورد زنجیره‌ای خودروهای پراید، سمند و آردی رخ داد.

 

وی افزود: در تصادف یاد شده هشت نفر مصدوم شدند که با اعزام سه کد آمبولانس مصدومان به بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر و آیت‌اله طالقانی آبادان اعزام شدند.

 

سخنگوی ستاد اربعین دانشکده علوم پزشکی آبادان اظهار کرد: سانحه بعدی در ساعت ۱۰:۱۷ دقیقه در مسیر شادگان به سمت بندرامام خمینی بر اثر واژگونی خودروی ام وی ام رخ داد که متاسفانه در این اتفاق دو زائر (یک خانم ۴۰ ساله و یک کودک چهار ساله) جان خود را از دست دادند.

 

وی تصریح کرد: در این تصادف نیز پنج کد آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و پنج مصدوم را به بیمارستان‌های شهید معرفی ‌زاده شادگان منتقل کردند.