افتتاح کارگاههای تولید سنگهای مصنوعی در شهرداری تشان

افتتاح کارگاههای تولید سنگهای مصنوعی در شهرداری تشان

آیین افتتاح کارگاه تولیدی سنگ های مصنوعی و پایه های بتونی در محل سالن همایش های شهرداری تشان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تابا از بهبهان، مهندس علی نصیریان شهردار تشان بهبهان با اشاره به مشکلات شهرداری تشان اظهار داشت: پیش از این شهرداری تشان دارای ساختمانی بسیار فرسوده و فاقد امکانات اولیه بود اما با تلاش و رایزنی توانستیم بر اکثر مشکلات فایق آییم.

 

نصیریان ارتقا درجه شهرداری شهر تشان از درجه ۱به درجه ۴ را نمادی از تلاش زایدالوصف برای آبادانی این منطقه دانست و تصریح کرد: برای پیشرفت و توسعه شهر تشان از هیچ کوششی فروگذاری نخواهد شد.

 

شهردار تشان که در مراسم افتتاح این کارگاه تولیدی با حضور اعضای شورای شهر و مسئولین محلی سخن می گفت، اعتبار ایجاد این کارگاه را بالغ بر ۱۸۰۰میلیون ریال بر آوردکرد و افزود در این گارگاه انواع سنگهای جداول،پارکها،سنگ فرش و پایه های بتنی جهت مبلمان شهری در رنگهای متنوع و با کیفیت بالا تولید می شوند.

 

نصیریان اشتغال کاری مستقیم ۴ نفر در هر شیفت را فواید راه اندازی این گارکاه تولیدی برشمرد و تاکید کرد: شهرداری تشان با ارائه این محصولات به کلیه شرکتها، دستگاهها و موسسات پیمانکاری و افراد حقیقی و عموم مردم می تواند نقش ارزشمندی در اقتصاد منطقه ایفا نماید.

 

متذکر می گردد شهر تشان در فاصله ۳۰ کیلومتری شمال شهرستان بهبهان و با جمعیت بالغ بر ۱۵هزار نفر قرار گرفته است و از لحاظ کشاورزی و دامپروری در موقعیت مناسبی قرار دارد./ خبرنگار بهبهان .محمد خلیجی