افزایش تیم‌های خوزستان در لیگ برتر بسکتبال

افزایش تیم‌های خوزستان در لیگ برتر بسکتبال

رییس هیئت بسکتبال استان خوزستان گفت: با موافقت رییس فدراسیون بسکتبال کشور، تیم آفتاب زاگرس به عنوان نماینده شهر اهواز در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور شرکت می‌کند.

 

به گزارش تابا، مجتبی پیرعباسی با بیان اینکه در شهر اهواز استعداد‌های بسیار خوبی در رشته بسکتبال وجود دارد، افزود: حضور تیم از شهر اهواز درمسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور، باعث می‌شود علاقمندان بیشتری برای فعالیت دراین رشته ورزشی انگیزه پیدا کنند.

 

رییس هیئت بسکتبال استان تصریح کرد: جوانان زیادی در اهواز پرورش یافتند که به علت نبود تیم یا بسکتبال را کنار گذاشته یا مجبور به مهاجرت به شهر‌های دیگر شدند که این موضوع برای بسکتبال اهواز و خوزستان یک خطر جدی محسوب می‌شود و ما با کسب این سهمیه بدنبال حفظ و حمایت از این قهرمانان هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه قصد داریم هیئت‌های شهرستانی را فعال کنیم افزود: بسیاری از ارگان‌های استان در اهواز، سالن بسکتبال مناسبی دارند که می‌توان از این اماکن برای پیشبرد اهداف هیئت  استفاده کرد.

 

پیش از این تیم‌های پالایش و پخش آبادان و پتروشیمی بندرامام خوزستان برای حضور رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور اعلام کردند.

 

رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور از پانزدهم آبان آغاز می‌شود