اقدام سازمان اموال تملیکی در کوی مدرس اهواز متوقف شود

اقدام سازمان اموال تملیکی در کوی مدرس اهواز متوقف شود

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: سازمان فروش اموال تملیکی باید هرچه سریعتر هرگونه اقدام در خصوص اسناد مالکیت کوی مدرس اهواز(خروسی) را متوقف کند.

 

به گزارش تابا؛فاضل عبیات با بیان اینکه سازمان فروش اموال تملیکی در اقدامی زمین‌های منطقه کوی مدرس اهواز را دولتی اعلام کرده، بیان کرد: تا تعیین تکلیف دقیق و کارشناسی موضوع مالکیت این زمین‌ها در استان، همه دستگاه‌های اجرایی از جمله سازمان فروش اموال تملیکی باید هرگونه اقدام در رابطه با منازل منطقه را متوقف و یا نسبت به رضایت اهالی منطقه اقدام کنند.

 

وی ادامه داد: تعیین تکلیف در این خصوص، به مدیریت اجرایی شهرستان اهواز و استان خوزستان است که بررسی لازم در این رابطه از هفته جاری همزمان با بازدیدی که از منطقه صورت گرفت، آغاز شده است.

 

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان اضافه‌کرد: در این رابطه یک نشست کارشناسی نیز در استانداری خوزستان برگزار شد تا موضوع با جدیدت دنبال شود که نتیجه آن توقف اقدامات همه دستگاه‌های اجرایی در خصوص موضوع اسناد مالکیت واحدهای مسکونی کوی مدرس اهواز تا تعیین تکلیف نهایی است.

 

عبیات، با تاکید بر اینکه این منطقه یکی از مناطق قدیمی شهر اهواز است، ادامه داد: هدف از پیگیری‌های در حال انجام توسط مجموعه مدیریت ارشد استان، تامین خواسته اهالی منطقه است.