امانت داری و حفاظت از آرای مردم ضروری است

امانت داری و حفاظت از آرای مردم ضروری است

امام جمعه دزفول با تاکید بر ضرورت صیانت و امانتداری از آرای مردم اظهار داشت: شورای نگهبان نقش مهمی در برگزاری انتخابات و صیانت از رای مردم دارد و در این چند سال به خوبی این وظیفه را اجرا کرده است.

 

به گزارش تابا؛حجت الاسلام سید محمد علی قاضی دزفولی در جریان دیدار رییس و اعضای دفتر نظارت و بازرسی انتخابات دزفول در دفتر امام جمعه این شهر ،شورای نگهبان را یکی از مترقی ترین نهادهای انقلاب اسلامی در حفظ و صیانت از نظام دانست و گفت: هجمه ها علیه این نهاد انقلابی با نزدیک شدن به انتخابات بیشتر می شوند.

 

وی با بیان خطر نفوذ دشمنان اسلام در نظام افزود: شورای نگهبان به رغم هجمه های دشمن تاکنون توانسته است در جلوگیری از پروژه نفوذ دشمن موفق عمل کند.

 

امام جمعه دزفول وظیفه ناظران را دقت و اهمیت بیشتر در امور انتخابات عنوان کرد و گفت: امانت داری و حفاظت از آرای مردم ضروری است.

 

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب به طور میانگین هر ۲ سال، یک انتخابات برگزار می شود که این نشان دهنده نقش مهم مردم در تعیین وضعیت کشور است.

 

حجت الاسلام قاضی دزفولی گفت: این میزان انتخابات در طول ادوار مختلف در هیچ کجای دنیا مشاهده نمی شود و از این نظر ایران رکوردار است.