انتقاد امام جمعه شادگان از عزل و نصب‌های جناحی درشادگان

انتقاد امام جمعه شادگان از عزل و نصب‌های جناحی درشادگان

خطیب جمعه شادگان با انتقاد شدید از عزل و نصب‌های جناحی درسطح ادارات شهرستان شادگان گفت: عزل و نصب‌های مسؤولان در این شهرستان بیش از حد متعارف بوده و قطعا هزینه تمام این عزل و نصب‌ها بر دوش مردم خواهد بود.

 

به گزارش خبرنگار تابا؛ حجت الاسلام و المسلمین سید مجید شرفى درخطبه هاى نمازعبادى سیاسى جمعه این هفته شادگان با تبریک هفته ثبت احوال اظهار کرد: سازمان ثبت احوال یکی از کارآمد‌ترین، موثر‌ترین و مهم‌ترین سازمان‌های کشور است.

 

وى در بخش دیگرى از خطبه هاى خود همچنین به سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی به فرمان حضرت امام (ره) در دی ماه سال ۱۳۵۸ نیز اشاره کرد و گفت: تشکیل این نهاد به فرمان امام (ره) یک حرکت انقلابی بود که منجر به ریشه کنی بیسوادی در جامعه شد.

 

امام جمعه شادگان بیان کرد: حکمت، تدبیر، همترازی، تسلط کاری، اقتدار مدیریتی، تجربه و تخصص، اخلاق و پرهیز از سلایق شخصی باید از جمله موارد در انتخاب یک مدیر باشد اما متأسفانه اغلب آنچه مشاهده می‌شود، خارج از این چارچوب است.

 

حجت الاسلام شرفى عنوان کرد: عزل و نصب‌ها باید در راستای خدمت به مردم باشد نه حزبی و با توجه به منافع شخصی، باید برای رفع مشکلات مردم و بهبود وضع معیشت آن‌ها پرداخت و مسوولان در شأن مردم به آن‌ها خدمت کنند.