اندیمشک همه چیز در دست یک باند است/ مهدی قلی کیانی

اندیمشک همه چیز در دست یک باند است/ مهدی قلی کیانی

هئیت نظارت صلاحیت ها را بررسی و به فرمانداری ابلاغ می کند و بازهم باید در شورای نگهبان مطرح شود. آنچه ما دیدیم یک نگاه کلان در سطح کشور و یک نگاه خرد در شهرستان است.

 

در نگاه کلان به دنبال فرمایش مقام معظم رهبری، نظام به دنبال پوست اندازی و جوانگرایی است. تصمیمی که رهبری اعلام کرده و باید کسانی که دم از ولایتمداری می زنند باید عمل کنند. تصمیم مقام معظم رهبری حجت را بر ما تمام کرد تا در مقابل اژدهای هفت سر فساد در شهرستان قد علم کنیم.

 

وقتی رهبری بر جوانگرایی تاکید کردند مهدی قلی کیانی به عنوان یک جوان که توان خدمت در خود می دید در راستای فرمایش رهبری دستش را مقابل مردم و خدای مردم بلند کرد. این ولایتمداریست یا کسانی که در دوران بازنشستگی هستند و باید جوانان را راهنمایی کنند اما عمل نمی کنند.

 

عمل به ولایت باید اینچنین سنجیده شود نه بر اساس گزارشات غلط. در اندیمشک همه چیز در دست یک باند و یک نفر است و هرکس زاویه داشته باشد باید حذف شود. از همان مرحله اول با بنده زاویه داشتند و قبل از اینکه با بقیه برخورد کنند اقدام به رد صلاحیت بنده کردند. چرا که ما حوزه رای مشترک داریم.

 

بعد از اینکه از استان اعلام کردند که بسیاری از عزیزان رد صلاحیت شدند من مردد شدم که پیگیر تایید صلاحیت شوم یا خیر. خیل عظیم پیامهای مردم و علی الخصوص جوانانی که با استدلال ایشان را راضی به شرکت در انتخابات کرده بودم، و ابراز ناامیدی می کردند از انتخابات و قصد شرکت در انتخابات را نداشتند، باعث شد محکم بیاستیم و قول دادم که تا آخر پیگیر باشم.چراکه شورای نگهبان ، نگهبان ماست و قطعا تصمیمات فارغ از آنچه مسئولین اندیمشک می نویسند خواهد بود.

 

امروز با توکل بر خدا ادامه می دهیم و منتظر قلم عادلانه شورای نگهبان خواهیم بود. از دیشب یک مساله برای مردم اندیمشک پیش آمده است و آن اینکه می گویند شما و نماینده با هم رد شدید، پس چطور امروز سایت ها و خبرگزاری ها خبر از تایید صلاحیت نماینده می دهند. امیدوارم این خبر درست نباشد. نه اینکه راضی به رد شدن کسی باشم. تنها برای اینکه قانون رعایت شود.

 

اما اینجا می خواهم خطاب به شورای نگبان عرض کنم که اگر بنا باشد شبانه برای یک یا دو نفر از یک ملت تصمیمی خلاف قانون گرفته شود مردم نسبت به مسئولین بی اعتماد می شوند. من یقین دارم که شورای نگهبان عادلانه برخورد خواهد نمود و کوتاه نخواهد آمد. مردم شریف اندیمشک، اینجا محل زندگی من است.دیوارهای این محله می دانند که مهدی قلی کیانی انسانی منحرف نبوده و نیست.

 

امروز عده ای برای جوانان این شهر نسخه های بدی میپیچند. امروز ضوابط فراموش شده و بر اساس رفاقت گزارشات را می نویسند. شما وفادار به قانون نیستید. در حالیکه بنده قانون جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه را پذیرفته ام که در انتخابات ثبت نام کرده ام. بنده سالهاست که قانون می خوانم و با آن آشنایی دارم. امروز فرزندان انقلابی سیدعلی وارد میدان شده اند. انقلابی بودن فراتر از اصلاح طلب و اصولگرا بودن است. هرکس می تواند اندیشه سیاسی داشته باشد.

 

من یک انقلابی ام چون در مقابل اژدهای هفت سر اندیمشک قد علم کرده ام. من فرزند انقلابم و آمده ام تا در مقابل باندهای فساد و کسانی که با زر و زور می خواهند بر افکار مسئولین تاثیر بگذارند قد علم کرده ام. انقلابی بودن یعنی با شجاعت پاسدار آرمان های انقلاب باشیم. پاسدار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی بودن است.

 

فریاد که رهبری مظلوم شده است و کاری کرده اند که رهبری مختص به طیف خاصی باشد. مطمئن باشید نه رهبری مختص به یک طیف است و نه قانون را می توانند بشکند. امروز در اندیمشک ما مورد ظلم واقع شده ایم. می خواهم به رهبرم بگویم، رهبرا ما فرزندان شما و سربازان انقلاب هستیم که نه پول و پشتی دارم. جز توکل به خدا و پایبندی به آرمان های نظام.

 

رهبرا در اندیمشک مهدی قلی کیانی در مقابل اژدهای هفت سر فساد ایستاده است. به دادمان برسید که در کام اژدهای هفت سر ناپدید نشویم. امیدواریم صدای مظلومیتمان به گوش رهبرنان و شورای محترم نگهبان برسد. حرف من با شورای نگهبان این است. خواهش می کنم آنچه مسئولین دست نشانده یکنفر در مورد ما نوشته اند را قبول نکنید و از ما بشنوید. دردمان را از مردم بشنوید. آنچه نوشته اند برای پیشبرد اهداف باند فساد است.

 

من نمی خواهم اسم ببرم، اما گلایه دارم. مسئولین رابط استاندار، فرماندار و ریاست اطلاعات اندیمشک را بررسی کنند و بعد گزارشات را قبول نمایند. این یک درد دل از مردم اندیمشک است. این تخریب نیست. این صداییست که در سینه ما خفته است. مسئولین اندیمشک با ما ناعادلانه برخورد می کنند.

جمهوری اسلامی متعلق به آحاد مردم است. متعلق به مادرانیست که چشم انتظار وعده های مسئولین برای فرزندان بیکارشان هستند. خواهش می کنیم حرف مردم را بشنوید. من محکم تر از گذشته در انتخابات هستم. من محکمتر از دیروز به امید فردا حرکت کرده ام.

 

من امروز دو دستم را روی میز شورای نگهبان می گذارم، باشد که با تصمیم عادلانه خود اینهمه جوان پرشور، مردان و زنان، پیران خردمند، اینهمه قلب منتظر و مضطرب را نوید بدهند تا ما هم در چهارچوب قانون مترقی جمهوری اسلامی در کنار این مردم به پای صندوق های رای بیاییم. امیدوارم که انتخابات پرشوری باشد.

 

 

مه هوفه کرخه و دز ها دجونم
چناره کویی ها پشت شونم
خیالت هیچ نوئه دی تم و توزیا
مه او برد بلنگ تنگوونم