اکنون جنگ ایران با استکبار جهانی و همپیمانان آن‌ها بر سر تولید و تحریم است

اکنون جنگ ایران با استکبار جهانی و همپیمانان آن‌ها بر سر تولید و تحریم است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اکنون جنگ ایران با استکبار جهانی و هم‌پیمانان آن‌ها بر سر تولید و تحریم است، گفت: خوشبختانه اکنون در این جبهه نیز مانند ۸ سال دفاع مقدس موفق عمل کرده‌ایم.

 

به گزارش تابا، علی اکبر ناطق‌نوری امروز در حاشیه بازدید از پتروشیمی امیرکبیر در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر اظهار کرد: گزارشات بسیار خوب و امیدوارکننده از مجتمع پتروشیمی امیرکبیر به ما داده شد که این گزارشات برای دشمنان بسیار مایوس کننده است.

 

ناطق نوری افزود: سفر به خوزستان با هدف بازدید از پروژه‌های مختلف اجراشده در استان و همچنین دیدن مناطق سیل‌زده و اقدامات اجرایی در این مناطق انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه خوزستان خط مقدم دفاع از ایران به ویژه در دوران دفاع مقدس بود، تصریح کرد: حضور در خوزستان همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با این هدف صورت گرفت تا یادی از شهیدان دفاع مقدس شود.

 

ناطق نوری عنوان کرد: بازدیدی که امروز از مجتمع پتروشیمی امیرکبیر انجام گرفت بسیار امیدوارکننده بود و روند تولید در این مجموعه بسیار مطلوب بود.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: در جبهه تولید، نیروهای جمهوری اسلامی ایران پر نشاط، شاداب و موفق عمل کرده‌اند و در حال مبارزه هستند تا بتوانیم در این جبهه نیز پیروز شویم.