ایجاد محدودیت‌های کرونایی در آبادان الزامی است

ایجاد محدودیت‌های کرونایی در آبادان الزامی است

سرپرست مرکز بهداشت آبادان گفت:شرایط آبادان به لحاظ ابتلا افراد به ویروس کرونا نامناسب است و ایجاد محدودیت‌ها الزامی است ضمن اینکه دستگاه‌های نظارتی باید شبانه روز بر اجرای مصوبات ستاد کرونا نظارت دقیق داشته باشند.

به گزارش تابا؛نجمه آقامیری در نشست ستاد مقابله با کرونا شهرستان آبادان افزود: انتظار می‌رود هم افزایی دستگاه‌های نظارتی در شهرستان آبادان با دانشکده علوم پزشکی مطلوب‌تر باشد.

 

وی اظهار داشت: متاسفانه آبادان به شکل اسفناکی رها شده به طوری که پروتکل‌های بهداشتی در ادارات و اماکن عمومی رعایت نمی‌شود و روزانه شاهد افزایش آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان هستیم.

 

سرپرست مرکز بهداشت آبادان گفت: متاسفانه در شرایطی که آبادان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد خیلی از پارک‌ها، شهربازی‌ها و حتی موکب‌ها در آبادان همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

 

وی بر جمع‌آوری مراکز عرضه قلیان در آبادان تاکید کرد و افزود: ستاد مقابله با کرونا و دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به تعطیلی قلیان سراها اقدام کنند ضمن اینکه از ادارات صمت،دامپزشکی و نیروی انتظامی انتظار می رود نظارت بیشتری بر اماکن عمومی و بازار داشته باشند