بازدید مشاور وزیر نیرو از سایت های مسکن مهر هندیجان شمالی و جنوبی

بازدید مشاور وزیر نیرو از سایت های مسکن مهر هندیجان شمالی و جنوبی

مشاور وزیر نیرو از سایت های مسکن مهر هندیجان شمالی و جنوبی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار تابا؛ از هندیجان مهندس امیر کمالی مشاور وزیر نیرو در راس هیاتی از مقامات استانی و محلی از سایت های مسکن مهر هندیجان شمالی و جنوبی بازدید نمودند.

 

بنا به همین گزارش در این دیدار که کورش مودت فرماندار هندیجان و ابوقداره معاون مدیرکل راه و شهرسازی حضور داشتند که در این بازدید عنوان شد برای تامین روشنائی سایت های مسکن مهر هندیجان شمالی و جنوبی بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار لازم است.

 

مهندس امیر کمالی مشاور وزیر نیرو در حاشیه این بازدید اظهار داشتند: دولت تدبیر و امید تمام تلاشش را به کار می بندد تا مشکلات استان خوزستان در حوزه وزارت نیرو برطرف گردد.

 

کمالی افزود: مبلغ ۷ میلیارد تومان به ایجاد شبکه آب و فاضلاب سایت های مسکن مهر هندیجان شمالی و جنوبی و توسعه و ترمیم شبکه آب شُرب هندیجان اعتبار نیاز است.

 

همچنین کورش مودت فرماندار هندیجان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: ما مشکلات کشاورزان و دامداران را در حوزه تامین آب درک می نمائیم و سعی بر آن داریم از ظرفیت های موجود در سطح شهرستان و استان جهت رفع این تنگناها بهره ببریم.

 

دکترکورش مودت ادامه داد: ما از ابتدا ورود مشکلات سایت های مسکن مهر هندیجان شمالی و جنوبی را رصد کردیم و در پی حل این مشکلات برآمدیم.

در ادامه بازدید از امیدیه، رامشیر و آبادان توسط معاون وزیر صورت گرفت./ناصر حکیمی