بازدید معاون راه و شهرسازی از بندر امام خمینی(ره)

بازدید معاون راه و شهرسازی از بندر امام خمینی(ره)

معاون وزیر راه و شهرسازی صبح امروز به منظور بازدید از روند اجرایی و پیشرفت طرحهای عمرانی و آماده بهره برداری مجتمع بندری امام خمینی (ره) بازدید کرد.

 

به گزارش تابا، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: محمد راستاد معاون وزیر و بازدید معاون راه و شهرسازی از بندر امام خمینی(ره)مدیرعامل بنادر و دریانوردی کشور در ادامه‌ سفر‌های خود از بنادر کشور و با هدف بازدید میدانی از پیشرفت طرحهای در دست احداث در بنادر، طی سفر یک روزه وارد بندر امام خمینی (ره) شده و از طرحهای مختلف این مجتمع بزرگ بندری دیدن می کند.

 

عادل دریس با اشاره به اهتمام سازمان بنادر و دریانوردی در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، بررسی آخرین پیشرفت طرحهای احداث رمپ و لوپ تقاطع غیر همسطح بندر امام خمینی (ره) و جاده کمربندی بندر امام خمینی (ره) به آبادان که با پیشرفت مطلوبی در حال تکمیل است، از اهم محور‌های بازدید راستاد عنوان کرد.

 

وی همچنین بررسی روند تکمیل طرح بهسازی و تعریض بزرگراه مجتمع بندری امام خمینی (ره) و همچنین آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های آماده بهره‌برداری شامل چهار باب انبار‌های نگهداری و ذخیره کالا‌های اساسی که با سرمایه‌گذاری شرکت‌های بخش خصوصی احداث گردیده، از دیگر بخش‌های این سفر برشمرد.

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به توجه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی به حفظ، مرمت و ارتقای زیرساخت‌های بندری و اجرای پروژه تعمیرات اساسی اسکله ۲۷ تا ۳۴ در مجتمع بندری امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: بازدید از میزان پیشرفت این طرح مهم عمرانی از دیگر بخش‌های برنامه بازدید راستاد است.

 

وی افزود: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه‌ی بازدید میدانی خود، از پایانه‌های تخلیه و بارگیری کالا‌های متفرقه، کالای اساسی و بخش ریلی بندر امام خمینی (ره) نیز بازدید می‌کند.

 

وی برگزاری نشست مشترک با مدیران این اداره کل و بحث و بررسی چالش‌ها از جمله برخی از مشکلات مرتبط با قرارداد‌های سرمایه‌گذاری را از برنامه‌های کاری مدیرعامل بنادر و دریانوردی کشور در این سفر عنوان کرد.