بازگشت بخشی از محدودیت‌های های کرونایی به خوزستان

بازگشت بخشی از محدودیت‌های های کرونایی به خوزستان

سخنگوی ستاد کرونا خوزستان با اشاره به گزارش دانشگاه علوم پزشکی اهواز مبنی بر اینکه همه شهرهای خوزستان در حالت قرمز قرار گرفته‌اند، گفت: به‌دلیل بروز این شرایط، اقدامات پیشگیرانه از شیوع هرچه بیشتر کرونا با اعمال بخشی از محدودیت ها در استان از سر گرفته شد.

به گزارش تابا، رضا نجاتی سخنگوی ستاد کرونای استان خوزستان روز چهارشنبه با بیان اینکه طی روزهای گذشته شهرهای استان شرایط خاصی از نظر شیوع فزاینده ویروس کرونا پیدا کرده اند اظهارداشت: این درحالی است که امروز دانشگاه علوم پزشکی اهواز با ارسال گزارشی از وضعیت استان، اعلام کرد که تمامی شهرهای خوزستان در حالت قرمز قرار گرفته و این شرایط مشابه ماه‌های گذشته است.

 

وی ادامه‌داد: بر اساس دستور رسمی استاندار خوزستان به فرمانداران و شهرداران استان به‌طور جدی خواسته شد تا از هرگونه رفت و آمد به پارک‌ها جلوگیری شود و در این زمینه نیروی انتظامی نیز همکاری خواهد داشت.

 

این مقام مسئول در ستاد کرونا خوزستان تصریح‌کرد: از شهروندان خواسته می‌شود با رعایت توصیه‌های بهداشتی، از افزایش مبتلایان به این ویروس همکاری لازم را داشته باشند.

 

نجاتی همچنین یادآورشد: در ادامه بازگشت محدودیت‌ها در استان خوزستان فعلا مراکز آموزشی و ورزشی در سراسر استان خوزستان تعطیل خواهند بود.

 

وی در خصوص مکاتبه استاندار خوزستان با مسئول دبیرخانه ائمه جمعه استان، گفت: بر اساس اعلام گزارش دانشگاه علوم پزشکی اهواز و مکاتبات صورت گرفته با این دبیرخانه، نمازهای جمعه و جماعت نیز در استان تا اطلاع ثانوی برگزار نمی‌شود.

 

سخنگوی ستاد کرونا خوزستان خاطرنشان‌کرد: امیدواریم با همکاری که از سوی مردم صورت می‌گیرد، مجددا از این شرایط سخت و نفس گیر عبور کنیم.