باشگاه فولاد خوزستان از «بلبلی» شکایت می کند

باشگاه فولاد خوزستان از «بلبلی» شکایت می کند

سرپرست باشگاه فولاد خوزستان با غیرقانونی خواندن قرارداد محمد بلبلی با تیم استقلال تهران و شکایت از وی گفت: بی تفاوتی در خصوص تخلف این بازیکن، رواج فساد در فوتبال است و باید جلو این گونه موارد توسط نهادهای مربوطه گرفته شود.

 

به گزارش تابا از باشگاه فولاد خوزستان، اسماعیل حاجی زاده در واکنش به خبر قرارداد بلبلی با تیم استقلال، بیان کرد: جای تعجب دارد بازیکنی که با باشگاه فولاد خوزستان قرارداد بسته، سر از تیم استقلال در می‌آورد و بدون نگرانی از عواقب احتمالی آن، فرهنگ بی اخلاقی را در فوتبال رواج می دهد.

 

وی گفت: بلبلی با توجه به درخواست جواد نکونام، نخستین بازیکنی بود که باشگاه فولاد خوزستان باب مذاکره را با او گشود و پس از توافق مالی در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل و سرمربی قرارداد این بازیکن بسته شد. شواهد و مدارک، حقانیت باشگاه فولاد را در این زمینه اثبات می‌کند چرا که امضا و اثر انگشت این بازیکن پای تمامی صفحات قرارداد درج شده و مکاتبات و سوابق نیز در این زمینه موجود است.

 

سرپرست تیم فولاد خوزستان ادامه داد: این بازیکن پس از توافق با فولاد در چرخشی نامتعارف و غیر اخلاقی که با انگیزه مالی همراه بوده، به سراغ پیشنهاد استقلال رفته و دومین قراردادش را امضا می‌کند و به جای حضور در تمرین فولاد سر از تیم استقلال در آورد.

 

وی افزود: پس از این ماجرا باشگاه فولاد خوزستان با اطمینان از تخلف بلبلی در قرارداد بسته شده پیگیری قضایی را در سطوح مختلف آغاز کرده و با توجه به پایمال شدن حق باشگاه این موضوع را دنبال می‌کند تا مانع از حضور این بازیکن در رقابت‌های لیگ نوزدهم شوند.

 

حاجی زاده موضوع تخلف این بازیکن را بسیار مهم دانست و خطاب به مسئولان نظارتی ورزش، بیان کرد: سکوت در برابر این گونه بی اخلاقی‌ها ضربه بزرگی به فوتبال کشورمان است و دود آن به چشم همه تیم‌ها می‌رود. امروز باشگاه فولاد خوزستان و در آینده با رواج این اخلاق ناپسند باشگاه‌های دیگر لطمه می‌بینند. ما برای باشگاه ریشه دار و پرافتخار استقلال و هواداران آن احترام خاصی قایل هستیم و به همین میزان از مسئولان آن انتظار اقدام حرفه‌ای و مسئولانه در این زمینه داریم.