باید با حضور حداکثری در انتخابات قدرت ایران را به رخ جهانیان کشاند

باید با حضور حداکثری در انتخابات قدرت ایران را به رخ جهانیان کشاند

 امام جمعه دزفول با اشاره به اهمیت حضور پرشور مردم پای صندوق‌های اخذ رای بیان کرد: باید با حضور حداکثری در انتخابات و لبیک به مقام معظم رهبری، دشمن را مایوس و مانور قدرت ملت ایران را به رخ جهانیان کشاند.

 

به گزارش تابا؛حجت الاسلام سید محمد علی قاضی دزفولی امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن مقابل آستان متبرک سبزقبا(ع) با بیان اینکه برتری به تقوا است نه قومیت، جناح، قدرت و ثروت افزود: مردم هرگز دست از اتحاد خود برنمی‌دارند.

 

امام جمعه دزفول افزود: مسوولان، گروه‌ها، جناح‌ها و داوطلبان مجلس، مردم، شهدا و آرمان‌های انقلاب‌ را فراموش نکنند و خدمت بی‌منت را در دستور کار خود قرار دهند.

 

وی با بیان اینکه داوطلبان نباید با دروغ و وعده‌های غیرقابل تحقق مردم را دلسرد کنند، گفت: نباید برای رسیدن به کرسی مجلس دست به هر کاری زد.

 

حجت الاسلام سید محمد علی قاضی دزفولی با گرامیداشت شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم و شهید سپهبد سلیمانی، المهندس و یارانشان افزود: مردم ۴۱ سال گذشته را با مقاومت و ایستادگی در برابر توطیه‌های استکبار ایستادند.

 

وی حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را لبیک به ولایت و خون پاک شهدا دانست و افزود: دشمن تلاش کرد حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن کمرنگ شود ولی تیرش به سنگ خورد.

 

امام جمعه دزفول با اشاره به تلاش دشمن برای دلسرد کردن مردم برای مشارکت در انتخابات گفت: دشمن خدا از جایی ضربه می‌خورد که گمان نمی‌برد.

 

وی با اشاره به پاسخ سردار سلیمانی به یاوه گویی‌های آمریکا افزود: حاج قاسم یک ملت است و با خون پاک خود به تنهایی همه ملت ایران و ملت‌های منطقه را مقابل آمریکای جنایتکار و تروریست قرار داد و اربعین شهادتش با ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مصادف شد.

 

حجت الاسلام قاض دزفولی با تاکید بر لزوم الگوگیری از حاج قاسم سلیمانی که نظام، کشور و ملت را پشتیبانی کرد گفت: مردم نماینده‌ای مومن، شجاع، انقلابی و کارآمد انتخاب کنند.