با وجود شیوع کرونا هیات انجمن های ورزشی خوزستان فعال بود

با وجود شیوع کرونا هیات انجمن های ورزشی خوزستان فعال بود

 رئیس هیات انجمن های ورزشی استان خوزستان اظهار داشت: در ارزیابی سال ۹۸ که توسط فدراسیون انجمن های ورزشی کشور انجام شد، هیات خوزستان موفق به کسب رتبه دوم در سطح استانها شد.

 

به گزارش تابا؛نیما حاجی پور افزود: هیات انجمن های ورزشی خوزستان هم اکنون با ۲۱ انجمن و ۶۰ رشته ورزشی درحال فعالیت است که ۱۰۰ باشگاه ورزشی و ۳ هزار ورزشکار سازمان یافته تحت پوشش خود دارد.

 

حاجی پور خاطرنشان کرد: ورزشکاران ما در سال ۹۸ افتخارآفرینی های زیادی در سطح جهانی، آسیایی و کشوری داشتند که از جمله آنها می توان به کسب یک مدال طلای رشته موی تای اشاره کرد.

 

رئیس هیات انجمن های ورزشی خوزستان با بیان اینکه ۸ ورزشکار خوزستانی در سال گذشته به تیم ملی اعزام شدند، گفت: همچنین موی تای کاران ما موفق به کسب دو مدال طلای آسیایی در دو بخش آقایان و بانوان و یک مدال برنز آسیایی دیگر در همین رشته شوند.

 

حاجی پور در ادامه با اشاره به تاثیر شیوع کرونا بر انجام فعالیت های عادی ورزشی، بیان داشت: با وجود شیوع کرونا هیات انجمن های ورزشی خوزستان فعالیت های زیادی با کمک ورزشکاران خود انجام داد که از جمله آنها می توان به پویش سراسری دارت در منزل، پویش سراسری پارکور در منزل، مسابقات آنلاین وای کرو موی تای، آموزش آنلاین اسپوکس، مشارکت در ضدعفونی مراکز عمومی استان، مشارکت در طرح کمک مومنانه و… اشاره کرد. / منبع رهیاب