برای خدمت به مردم از هم سبقت می گیریم اما مقابل هم نیستیم استاندار خوزستان

برای خدمت به مردم از هم سبقت می گیریم اما مقابل هم نیستیم

استاندار خوزستان گفت: در راه خدمت به مردم از هم سبقت می گیریم اما مقابل هم نیستیم؛ وحدت برای خدمت به مردم رمز ماندگاری پیروزی و موفقیت های ماست.

 

غلامرضا شریعتی روز جمعه در آیین گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بیت نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت: دهه فجر انقلاب اسلامی نقطه عطف و جاودانی برای ایران بود چرا که امام خمینی(ره) با طاغوت زمان درافتاد و نهضت مردمی انقلاب بر پایه عدل علوی شکل گرفت.

 

وی افزود: در آن دوران مبارزه با استکبار و دست رد زدن به غرب و شرق آغاز شد و امام خمینی(ره) یک امت بود که توانست ملت خود را علیه ظلم همراه کند و با روشنگری به مردم آگاهی ببخشد و میل خروج از استبداد را در مردم سامان دهد.

استاندار خوزستان گفت: امام خمینی (ره) حکومت را نه در اشرافی گری بلکه به دنبال مردم سالاری دینی بر پایه میهن دوستی می دانست.

 

استاندار خوزستان افزود: امام با تکیه بر مردم بنای استبداد را در ایران برانداخت و به دنبال حکومتی بود که مردم در آن نقش تعیین کننده داشته باشند.

 

وی گفت: در دهه فجر امسال دشمنان قسم خورده انقلاب با بی شرمی تمام گفته بودند نمی گذاریم ایران رنگ این جشن را ببیند اما اکنون شاهد برگزاری این جشن باشکوه هستیم .‌

وی تصریح کرد: ایران با شدیدترین تحریم ها و فشارها همراه بوده اما هیچ‌یک از اقدامات از اراده ملت به نظام و انقلاب کم نکرد.

 

استاندار خوزستان گفت: گذرا بودن قدرت های بشری و نترسیدن مقابل ابرقدرت ها و تکیه کردن بر مردم و همچنین قدرت تمام نشدنی مردم از درس های بزرگ امام خمینی(ره) بود .
وی گفت: همچنین رهرو راستین ایشان رهبر معظم انقلاب نیز بر همین چارچوب حرکت کرده و روز به روز بر اقتدار و بزرگی ایران اسلامی افزوده می شود.

 

شریعتی با اشاره به اینکه ایران اکنون قدرت برتر منطقه است افزود: رهبر معظم انقلاب با دستگیری و تحصیل در مکتب امام و با تدابیر و برنامه ریزی دقیق سکان این کشتی را مقابل تلاطم ها نگه داشته و قدرت های استکباری به غلط دنبال ایران هراسی هستند.

 

استاندار خوزستان گفت: سیاست ما دفاعی است و هیچگاه تعرض به کشوری نداشته ایم ولی زیر بار هیچ‌ ظلمی نیز نمی رویم زیرا ما بر مواضع اصولی خود که برپایه اسلام ناب محمدی(ص) است استوار ایستاده ایم .

 

وی افزود: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دولت تدبیر و امید نیز با تلاش و کوشش دو چندان خود ادامه دهنده واقعی راه امام در مسیر سیاست های انقلاب است.

 

استاندار خوزستان بیان کرد: امروز کارگزاران دولت در استان نیز با تمام توان در برآورده کردن مطالبات مردم تلاش می کنند.

 

وی گفت: آن چه بیش از پیش در موضوع سیل اخیر در استان نمود داشته است همکاری تمام اجزای مختلف دستگاه های دولتی، نظامی و امنیتی در کنار هم برای حل مسأله است.‌

 

وی تصریح کرد: بدون هیچ‌گونه فاصله ای همگی در کنار هم به مردم خدمت کردند و سپاه ، بسیج ،ارتش و نیروی انتظامی در روزهای اخیر تلاش شبانه روزی برای جلوگیری از سیل داشتند و این تنها یکی از دستاوردهای و ارزش های انقلاب است.

استاندار خوزستان گفت: از همه گروه ها و تشکل ها و مردم و مسئولین می‌خواهیم با اتحاد در این راه حرکت کنند اگرچه هیچ دستگاهی کامل نیست اما تکامل بدون اتحاد و‌ همدلی خلق نمی شود و نباید به نوعی رفتار کنیم که در زمین دشمن بازی کنیم .

آیین گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز جمعه با حضور جمعی از مسئولان استان در محل بیت نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.