برنامه نمایش فیلم های جشنواره فیلم کوتاه تهران در اهواز اعلام شد

برنامه نمایش فیلم های جشنواره فیلم کوتاه تهران در اهواز اعلام شد

برنامه نمایش منتخب فیلم های سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در اهواز اعلام شد.

به گزارش تابا؛ رییس انجمن سینمای جوانان خوزستان تشریح کرد: سه شنبه ۲۲ آبان ماه، همزمان با سومین روز برگزاری همزمان جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در اهواز به همکاری اداره کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و موسسه سینمایی بهمن سبز به همت این انجمن ۱۴ فیلم کوتاه بخش مسابقه جشنواره در سینما بهمن به نمایش در می آید.

 

مهدی کیخایی اعلام کرد: در سینما بهمن ساعت ۱۶ ، ۵ فیلم داستانی، در ساعت ۱۸، ۳ فیلم مستند و در ساعت ۲۰، ۶ فیلم داستانی بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به نمایش در می آید و در ساعت ۲۲ جلسه نقد و بررسی فیلم با حضور کارشناسان سینما برگزار می شود.

 

وی وعده داد: روز چهارشنبه ۲۲ آبان ماه نیز برنامه نمایش فیلم در سینما بهمن به همین روال برگزار می شود.

 

رییس انجمن سینمای جوانان خوزستان با اشاره به دیگر بخش برنامه های جشنواره گفت: همچنین در ادامه پخش آنلاین نشست های تخصصی در انجمن سینمای جوانان اهواز، ۴ نشست تخصصی با موضوع روایت و به دبیری: رامتین شهبازی در انجمن پخش می شود.

 

کیخایی افزود: در ساعت ۱۵ کارگاه چیستی روایت ( با حضور دکتر محمد شهبا)، در ساعت ۱۷ کارگاه روایت_ ناروایت در سینمای تجربی( با حضور رامتین شهبازی)، در ساعت ۱۹ کارگاه شیوه های خلق روایت در فیلم کوتاه ( با حضور محمد گذرآبادی) و در ساعت ۲۱ روایت شناسی در فیلم کوتاه( با حضور مجید برزگر) برگزار می شود.

 

وی در پایان گفت: علاقمندان جهت استفاده از کارگاههای تخصصی می توانند به انجمن سینمای جوانان اهواز واقع در بلوار ساحلی شهید فهمیده، روبروی فروشگاه رفاه، طبقه پایین موزه هنرهای معاصر مراجعه کنند.