برپایی نمایشگاه‌های خوزستان تا اطلاع ثانوی لغو شد

برپایی نمایشگاه‌های خوزستان تا اطلاع ثانوی لغو شد

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان گفت: به منظور پیش‌گیری از هرگونه مشکل احتمالی ناشی از شیوع ویروس کرونا، فعالیت و برپایی نمایشگاه‌های پیش‌بینی شده تا اطلاع ثانوی لغو شده است.

به گزارش تابا؛رحیم جلیلی اظهارداشت: در اسفند ماه امسال برگزاری سه نمایشگاه در دستور کار این شرکت قرار داشت که همگی لغو شده‌اند.

 

وی ادامه داد: در تقویم نمایشگاهی اسنفدماه برگزاری نمایشگاه‌های کارآفرینی و دستاوردهای بانوان استان همزمان با نمایشگاه توانمندی‌های تعاون، صنایع دستی و گردشگری استان و جشنواره اقوام ایرانی و همچنین نمایشگاه فروش بهاره پیش‌بینی شده بود.

 

مدیرعامل نمایشگاه های های بین المللی استان تصریح کرد: به دلیل اینکه نمایشگاه‌ها محل اجتماع افراد مختلف خواهد بود و صرفا به‌دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های این شرکت تا اطلاع ثانوی به‌حالت تعلیق درآمده است.

 

سیدحکمت اله موسوی بیان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان نیز در رابطه با نمایشگاه گردشگری و جشنواره اقوام در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهارداشت: لغو برگزاری این نمایشگاه تصمیمی بوده که در راستای سلامت عمومی و نیز جلوگیری از شیوع این بیماری اتخاذ شده است.

 

همچنین روز گذشته دبیر اجرایی اتاق اصناف اهواز از لغو نمایشگاه فروش بهاره در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز خبر داد.