برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار با حضور معاونت امور اقتصادی و بازرگانی

به گزارش خبرنگار تابا از بهبهان، باحضور ابراهیم نجفیان معاونت امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان خوزستان جلسه تنظیم بازار در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

 

در ابتدای این جلسه حمیدیان رییس اداره صنعت،معدن و تجارت بهبهان به ارائه گزارشی از اقدامات صورت‌گرفته پرداخت.

در ادامه محمد حری فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان اظهار داشت بازار بهبهان از گذشته به انصاف شهره بوده و شهرهای اطراف خریدهای خود را از بازار بهبهان انجام می دادند و نباید قیمت اجناس و کالاهای بهبهان را با سایر شهرها مقایسه و قیمت گذاری کرد بلکه قیمت های بهبهان را باید با خود بهبهان مقایسه کرد و انتظار می رود متولیان امر نظارت و کنترل بیشتری بر بازار داشته باشند.

 

 

وی درخصوص کنترل بازار افزود: می بایست از تجربیات و راه کارهای قانونی مرکز استان و سایر شهرستان ها جهت تقویت نظارت و برخورد با متخلفین استفاده شود.

 

 

محمد حری تاکید کرد اداره صنعت ،معدن و تجارت باید شبانه روز پیگیر تامین کالاهای مورد نیاز و سهمیه شهرستان از مرکز استان باشند تا محصولات به دست همه اقشار برسد.

 

 

فرماندار بهبهان با توجه به تقاضای رانندگان جهت دریافت لاستیک؛ بر اولویت بندی و توزیع عادلانه لاستیک تاکید ورزید.

 

 

ابراهیم نجفیان معاونت امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در این جلسه وضعیت بازار را بسیار حساس دانست و با توجه به نیاز به تلاش شبانه روزی جهت کنترل شرایط فعلی ،تشکیل قرارگاه نظارت برفعالیت اصناف نظارت از جمله اقدامات انجام شده عنوان نمود و بر برخوردبا متخلفان تاکید کرد.

 

 

ابراهیم نجفیان در ادامه افزودتامین کالاهای اساسی از اولویت های کاری ما است که برای تعدیل شرایط بازار به صورت روزانه، کالای های اساسی توزیع می شود/ سرویس خبری. بهبهان .محمد خلیجی