بسته بيمه خاص صنايع كوچك براي پنجمين سال متوالي تمديد شد عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران خبر داد:

بسته بيمه خاص صنايع كوچك براي پنجمين سال متوالي تمديد شد

عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران از تمديد بسته بيمه خاص صنايع كوچك براي پنجمين سال متوالي خبر داد.

 

به گزارش تابا، اصغر مصاحب با اعلام اين خبر اظهار داشت: در سال جهش توليد و به منظور تسهيل و رونق فعاليت‌هاي اقتصادي، افزايش ضريب امنيت و كاهش ريسك توليد در صنايع كوچك و متوسط، بسته بيمه خاص صنايع كوچك مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور با كاهش نرخ حق بيمه نسبت به سنوات گذشته و پوشش حداكثري خطرات SMEها تمديد شد.

 

وي افزود: اين بسته بيمه‌اي ويژه كه حاصل تفاهم سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و شركت سهامي بيمه ايران در پنجمين سال متوالي است، حداقل نرخ و حداكثر پوشش خطرات، ريسك كمتر و ضريب امنيت بالاتر در فرآيندهاي توليد و توزيع محصولات صنايع كوچك و متوسط و حداقل زمان پرداخت خسارت از طريق استقرار نمايندگان بيمه در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور در راستاي بهبود فضاي كسب و كار و ايجاد امنيت و آرامش رواني و اقتصادي براي صنايع كوچك و متوسط را دربرمي‌گيرد.

 

عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران اضافه كرد: در اين تفاهم نامه شركت سهامي بيمه ايران متعهد شده است ضمن پوشش تمامي نيازهاي بيمه‌اي صنايع كوچك و متوسط، زمينه‌هاي لازم به منظور ارائه خدمات مشاوره و فروش بسته بيمه‌اي، از جمله آموزش، دستورالعمل‌هاي فني، مديريت ريسك و … را در شعب و نمايندگي‌هاي خود در سراسر كشور فراهم نمايد.

 

مصاحب ترويج فرهنگ بيمه، اطلاع‌رساني، بازاريابي، ارائه تخفيفات و تشويقات حداكثري در فروش بسته بيمه‌اي خاص صنايع كوچك و متوسط و استقرار نمايندگان ذيصلاح بيمه در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور را از ديگر تعهدات بيمه‌گر در اين تفاهم نامه عنوان كرد.

 

وي يادآور شد: به منظور پيگيري و اجرايي شدن تعهدات سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و شركت سهامي بيمه ايران در اين تفاهم نامه، كميته اجرايي با برگزاري نشست‌هاي مشترك در جهت اتخاذ تصميمات لازم و ارائه راهكارهاي عملي اقدام مي‌نمايد.

 

شايان ذكر است، سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و شركت‌هاي استاني تابعه آن هم‌اینک با دارا بودن ۵۰۰ شهرک و ۳۲۱ ناحیه صنعتی و ۳ منطقه ويژه اقتصادي درحال بهره‌برداری، ۶۵ شهرک و ناحیه صنعتی تخصصي، ۶ شهرک فنآوری، ۳۸ مرکز خدمات فنآوری و کسب و کار، ۲ مجتمع فنآوري اطلاعات و خدمات نرم‌افزاري، ۸۳ هزار و ۱۶۸ قرارداد منعقده و بهره‌برداری از ۴۵ هزار و ۶۶۲ واحد صنعتی و ۳ هزار و ۵۳ واحد كارگاهي، موجبات اشتغال مستقیم ۹۲۱ هزار و ۵۱۱ نفر را در سراسر كشور فراهم كرده است.