بهره برداری از ۴۶۹ پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت استاندار خوزستان خبرداد:

بهره برداری از ۴۶۹ پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت

 

استاندارخوزستان گفت: تعداد ۴۶۹ پروژه عمرانی با اعتبار ۵۴۹ میلیارد و ۷۱۶ میلیون و۴۰۰ هزار تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.

 

به گزارش تابا، غلامرضا شریعتی با اعلام این خبر اظهار کرد: با بهره برداری از این تعدا پروژه، چهار هزار و ۸۳۵ فرصت شغلی جدید در خوزستان ایجاد می شود.

 

وی گفت:تعداد پروژه‌ها به تفکیک ملی ۳۹ پروژه، استانی ۲۲۰ پروژه و و سایر پروژه‌ها ۲۱۰ پروژه است که ۲۳۹ پروژه آن روستایی و ۲۳۰ پروژه دیگر شهری است.

 

شریعتی تصریح کرد: از نظر بیشترین تعداد پروژه آماده افتتاح در بین دستگاه‌های اجرایی شرکت توزیع نیروی برق استان با ۱۶۰ پروژه و پس از آن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با ۱۰۴ پروژه و پس از آن شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با ۵۹ پروژه قرار دارند.

 

وی عنوان کرد: بیشترین تعداد پروژه آماده افتتاح در بین شهرستان‌های استان به ترتیب شامل شهرستان حمیدیه با ۴۳ پروژه و پس از آن شهرستان آبادان با ۳۸ پروژه و شهرستان اهواز با ۳۵ پروژه می‌شود.

 

استاندار خوزستان همچنین با اشاره به اینکه شهرستان بهبهان با بیش از یک هزار و ۴۹۰ میلیارد ریال در بین دیگر شهرستان های خوزستان بیشترین میزان اعتبار پروژه های آماده بهره برداری را به خود اختصاص داده افزود: همچنین شوشتر با ۷۶۴ میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال و مسجدسلیمان نیز با ۳۷۵ میلیارد و ۸۳ میلیون ریال دیگر شهرستان هایی هستند که بیشترین اعتبارات پروژه های آماده بهره برداری هفته دولت امسال در خوزستان به آنها اختصاص یافته است.