بهینه‌سازی لایروب‌های پیش ته نشینی تصفیه‌خانه آب صنعتی و شرب اهواز توسط شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان انجام شد؛

بهینه‌سازی لایروب‌های پیش ته نشینی تصفیه‌خانه آب صنعتی و شرب اهواز

مدیر پروژه‌های متوسط وکوچک در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان از پایان عملیات بهینه‌سازی لایروب‌های پیش ته نشینی تصفیه‌خانه آب صنعتی و شرب شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در منطقه نفت و گاز کارون خبر داد .

به گزارش تابا؛ ایمان مهرداد اظهار داشت: به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی بهره‌برداری از لایروب‌های پیش‌ته‌نشینی با مکانیزم رفت و برگشتی جایگزین سیستم قدیمی با پاروی زنجیری شده است .

 

وی افزود: نصب سنسورهای مغناطیسی جهت جلوگیری از خارج شدن پل رفت و برگشتی از روی ریل و تعویض ریل ها به همراه زیر سازی بر روی دیوار بتنی حوضچه ها و نصب سیستم پاروی دوبل اهم عملیاتی است که برای اولین بار توسط متخصصین این شرکت طراحی و برروی سازه نصب شده است.

 

مدیر پروژه‌های متوسط وکوچک در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان بیان کرد: این لایروب‌ها بر روی ۲ حوضچه پیش‌ته‌نشینی نصب شده‌ و با پایان این پروژه ۱۰ هزار مترمکعب بر ساعت به ظرفیت تولید آب صنعتی این کارخانه می افزایند.