به ۱۰ هیات ورزشی خوزستان مکان مستقل داده میشود

به ۱۰ هیات ورزشی خوزستان مکان مستقل داده میشود

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: ۱۰ هیات ورزشی استان که جایی برای استقرار و فعالیت نداشتند طی ۲ ماه آینده صاحب مکان مناسب ومستقل می شوند.

 

به گزارش تابا؛ابراهیم نصیری اظهار داشت: با توجه به اینکه برخی از هیات های استان، دفتر و محل مناسبی برای فعالیت های خود نداشتند و از این موضوع گله مند بودند با تصمیم مدیرکل ورزش و جوانان استان یک ساختمان نوساز درکنار خانه بسکتبال استان به برخی از هیات های استان اختصاص داده می شود.

 

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: روز ۲۹ تیرماه مجمع انتخاب رییس هیات جانبازان و معلولان استان با حضور سرپرست فدراسیون بین ۲ کاندیدا برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: همچنین مجمع انتخاب رییس هیات نجات غریق استان که قرار بود ۲۶ تیرماه برگزار شود با چند روز تاخیر در مردادماه سال جاری برگزار می شود.

 

نصیری با اشاره به اینکه سالانه عملکرد هیات های استان را از فدراسیون ها استعلام می کنیم گفت: روسای هیات ها استان به ویژه افرادی که به تازگی عهده دار این سمت شدند به تجارب و داشته های مربیان و افراد پیشکسوت توجه کنند، ضمن اینکه اعضای مجمع هر هیات مسئولیت سنگینی بر دوش دارند و نباید کارها را بر عهده ما بگذارند. کار اعضای مجمع، نظارت و طرح سوال از رییس هیات است. متاسفانه تمام اعضای مجامع هیات‌ها تنها زمان رای گیری رویت می شوند و پس از انتخاب به سختی در دسترس هستند.