بیش از ۷ میلیارد تومان فطریه و کفاره در سطح خوزستان جمع‌آوری شد

بیش از ۷ میلیارد تومان فطریه و کفاره در سطح خوزستان جمع‌آوری شد

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفت: مردم مؤمن استان خوزستان در عید فطر امسال ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فطریه و کفاره به پایگاه‌های این نهاد پرداخت کردند.

 

به گزارش تابا؛مرتضی موصلی اظهار داشت: مردم مؤمن استان خوزستان براساس آمار اولیه در عید فطر امسال ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فطریه و کفاره خود را با نیت رفع بخشی از مشکل نیازمندان و محرومان به پایگاه‌های این نهاد پرداخت کردند.

 

وی با اشاره به رشد ۷۰ درصدی پرداخت فطریه نسبت به سال گذشته، افزود: از مجموع مبالغ پرداخت‌شده، ۶ میلیارد فطریه عام و ۹۰۰ میلیون تومان فطریه سادات و ۵۰۰ میلیون تومان کفارات بوده است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفت: تمامی وجوه جمع‌آوری‌شده هر منطقه در روزهای عید و با همکاری هیئت‌امنای مساجد، بلافاصله بین افراد شناسایی‌شده و واجد شرایط، با اولویت زنان سرپرست خانوار، بیماران صعب‌العلاج و سالمندان توزیع شد.

 

وی بیان کرد: مردم نیکوکار می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود را با تحویل به دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری و کمک‌های نقدی خود را از طریق پرداخت‌های نوین و با شماره‌گیری کد دستوری #۰۶۱۱۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه به دست نیازمندان برسانند.