بیش از ۸۰ برنامه در هفته دفاع مقدس اجرا می شود فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران هندیجان خبرداد:

بیش از ۸۰ برنامه در هفته دفاع مقدس اجرا می شود

به گزارش خبرنگار تابا در هندیجان سرگرد پاسدار روح الله قاسمی خشاب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران در خصوص برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار کرد: در راستای گرامیداشت ارزش های دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و خاطرات ایثارگران و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس بیش از ۸۰ برنامه از سوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران هندیجان برگزار می شود که این برنامه ها شامل مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سپاه پاسداران، جشن شکوفه های حسینی، دیدار با امام جمعه هندیجان، نمایشگاه عکس و کتاب دفاع مقدس، ایستگاه صلواتی خواهد بود.

 

وی افزود: در دومین روز نواختن زنگ ایثار و شهادت، مسابقات پیامکی با موضوع رابطه قیام عاشورا با دفاع مقدس، آغاز اردوی جهادی جغرافیا محور، دیدار با خانواده معظم شهدا، حضور پیشکسوتان و راویان جبهه و جنگ در مدارس نیز اجرا خواهند شد.

 

سرگرد قاسمی خشاب ادامه داد: در سومین روز از هفته دفاع مقدس، برگزاری نمایشگاه صنایع دستی نقش کارگران در رونق تولید و اقتصادمقاومتی، افتتاح پروژه و آبرسانی به روستاهای محروم برگزار خواهد شد.

 

ایشان همچنین چهارمین روز از هفته دفاع مقدس را برنامه هایی از قبیل سرکشی و دیدار با خانواده های معظم شهدا، مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، گردهمایی رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و برگزاری نشست روشنگری عنوان کرد.

 

قاسمی خشاب عنوان داشت: پنجمین روز از هفته دفاع مقدس برگزاری مسابقات دوچرخه سواری، اعزام اکیپ پزشکی ویزیت درمان رایگان میقات صالحین، حضور سازمان یافته ادارات در نمازجمعه و سخنرانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در نماز جمعه، تقدیر از دانش آموزان و دانشجویان نخبه، برنامه شکست حصر آبادان و نقش امام و ولایت فقیه و برگزاری یادواره شهدا، برگزاری مراسم عزاداری در مدارس در دستور کار خواهند بود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در پایان گفت: آخرین روز از هفته دفاع مقدس را برگزاری نشست روشنگری و همایش نکوهداشت و تقدیر از ۷۰ نفر از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس برنامه ریزی شده که در هفته دفاع مقدس در سطح شهر و روستاها و بخش مرکزی وچم خلف عیسی برگزار می گردد. خبرنگار/ناصرحکیمی