تاکید معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز بر رفع مشکلات مدارس روستایی

تاکید معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز بر رفع مشکلات مدارس روستایی

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز گفت: مشکلات مدارس روستایی به ویژه روستاهای بخش غیزانیه اهواز تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید از سوی آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های ذیربط رفع شوند.

 

به گزارش تابا، سید مجید صالحی در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به مشکلات مدارس روستایی در بخش‌های مرکزی، غیزانیه و اسماعیلیه افزود: برخی از مدارس روستاهای شهرستان اهواز بویژه بخش غیزانیه مشکلات زیادی دارند و باید مشکلات این مدارس پیش از شروع سال تحصیلی جدید رفع شوند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز گفت: ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی بویژه شهرداری اهواز فضاهای لازم برای فعالیت‌های تابستانه را در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

صالحی افزود: همه ادارات و دستگاه‌ها به نوعی با آموزش و پرورش ارتباط دارند و از این جهت فضاهایی که برای اوقات فراغت دانش آموزان مناسب است در اختیار آنان قرار دهند.

 

 

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز با اشاره به وضعیت آموزشی این شهرستان گفت: آموزش و پرورش و دیگر دستگاه‌های ذیربط برای ارتقا وضعیت آموزشی شهرستان اهواز تلاش کنند.

صالحی در ادامه با بیان اینکه کیفیت آموزشی اهواز با افزایش مدارس هیئت امنایی ارتقا پیدا نمی‌کند، افزود: برخی از مدارس به رغم دریافت شهریه زیاد از دانش آموزان، کیفیتی در فوق برنامه‌های خود ندارند.

وی ادامه داد: باید نظارت بیشتری بر مدارس هیئت امنایی صورت گیرد و این مدارس موظف به ارتقا کیفیت در فوق برنامه‌های خود هستند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز با اشاره به نارضایتی برخی از اولیا دانش آموزان از لباس‌های فرم مدارس گفت: این مساله باید موردرسیدگی قرار گیرد و نظارت بیشتری بر نحوه تهیه و توزیع پوشاک صورت گیرد.

صالحی همچنین از تلاش‌های شورای آموزش و پرورش، بویژه مناطق چهارگانه آموزش و پرورش شهرستان اهواز درپیگیری و رفع مشکلات مدارس تشکر وقدردانی کرد.