تا روز گذشته ۱۰ درصد از داوطلبان مجلس بانوان بودند

تا روز گذشته ۱۰ درصد از داوطلبان مجلس بانوان بودند

 فرماندار اهواز از ثبت نام ۹۰ نفر از حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون تا روز گذشته خبر داد و گفت:تا روز گذشته ۱۰ درصد از ثبت نام کنندگان را بانوان تشکیل داده‌اند.

به گزارش تابا؛جمال عالمی نیسی در در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در فرمانداری اهواز روند ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه را خوب ارزیابی کرد و اظهارداشت:انتظار می‌رود که داوطلبان پیش از ساعات پایانی مهلت تعیین شده برای انجام ثبت‌نام به ستاد انتخابات مراجعه کنند.

 

وی گفت:با وجود اینکه در چهارمین روز از مهلت ثبت نام قرار داریم اما این حوزه انتخابیه همچنان از ظرفیت بالایی در رابطه با ثبت‌نام داوطلبان برخوردار است.

 

جمال عالمی نیسی از ثبت نام حدود ۹۰ نفر تا روز گذشته خبر داد و گفت: امروز نیز مراجعه داوطلبان به ستاد انتخابات برای انجام مراحل ثبت‌نام روبه رشد است.

 

رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه اهواز با اشاره به تفکیک جنسیتی داوطلبان، گفت: تا روز گذشته ۱۰ درصد از ثبت نام کنندگان را بانوان تشکیل داده‌اند.

 

نیسی تصریح کرد: انتظار می‌رود که داوطلبان از فرصت به وجود آمده بیشتر استفاده و به ستاد انتخابات مراجعه کنند و این درحالی است که فردا آخرین مهلت تشکیل هیات اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

 

به گفته وی با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته این هیات تا فردا در فرمانداری اهواز تشکیل خواهد شد.

 

رئیس شورای تامین شهرستان اهواز به آغاز شروع رسیدگی به صلاحیت داوطلبان از روز شنبه هفته آینده اشاره‌ کرد و گفت: قرار است در مهلت قانونی که ۱۰ روز مشخص شده، به صلاحیت داوطلبان رسیدگی شود.

 

نیسی با اشاره به اینکه تاکنون هیچگونه مشکلی در زمینه انجام ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در اهواز وجود نداشته، افزود: تمام داوطلبان با همه مدارک لازم مراجعه داشته‌اند و با توجه به اشرافی که هیات نظارت دارد کار تطبیق مدارک افراد روند عادی دارد.