تجهیز جاده های سلامت خوزستان به تجهیزات ورزشی

تجهیز جاده های سلامت خوزستان به تجهیزات ورزشی

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از خریداری ۵۰۰ سیستم خنک کننده برای سالن های ورزشی استان و همچنین تجهیز جاده های سلامت به لوازم ورزشی خبر داد.

 

به گزارش تابا؛افشین حیدری با بیان این که تلاش ما این است که سالن های ورزشی استان با بهترین شرایط و امکانات به علاقه مندان خدمات رسانی کنند، اظهارکرد: در هیمن راستا نیز امسال ۵۰۰ سیستم خنک کننده برای سالن های ورزشی استان خریداری شد. سال گذشته نیز ۴۰۰ سیستم خنک کننده خریداری شده بود که این مهم به واسطه تدبیر استاندار خوزستان در راستای توسعه فضای ورزشی استان است.

 

وی همچنین با بیان این که همه باید حمایت و کمک کنیم تا به سمت جامعه ای سالم تر و پویا تر حرکت کنیم، گفت: قرار شد که تمام شهرهای خوزستان از جاده سلامت برخوردار شوند تا همه مردم استان بتوانند با استفاده از جاده سلامت در بخش ورزش همگانی فعال باشند و عدالت نیز رعایت شود که این مهم نیز یک گام جهت افزایش سلامت و توسعه ورزش همگانی خواهد بود.

 

مدیرکل ورش و جوانان خوزستان ادامه داد: در همین راستا نیز پیرو صحبت های استاندار خوزستان در خصوص تجهیز جاده های سلامت، اداره کل ورزش و جوانان استان با مشارکت شهرداری ها نسبت به خریداری لوازم ورزشی برای استفاده عموم مردم به صورت رایگان اقدام کرد.

 

وی خاطر نشان کرد: توجه به ورزش همگانی از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان استان بوده است و امیدوارم بیش از این ورزش وارد خانواده ها شود تا جامعه ای شادتر، سالم تر و پویاتر داشته باشیم.