تجهیز خوابگاه حضرت معصومه(س) تا قبل از شهریور

تجهیز خوابگاه حضرت معصومه(س) تا قبل از شهریور

معاون طرح و توسعه دانشگاه شهید چمران اهواز اعلام کرد: تلاش خواهیم کرد تجهیز خوابگاه‌ های دخترانه حضرت معصومه(س) تا پیش از شهریور امسال به اتمام برسد.

 

به گزارش تابا، به نقل از مهر ، حمیدرضا غفوری با اشاره به تجهیز خوابگاه های دخترانه حضرت معصومه (س) گفت: هرساله با اتمام امتحانات و تخلیه خوابگاه‌ها، اقداماتی برای تجهیز خوابگاه‌ها انجام می‌شود که امسال این اقدامات همزمان با روزهای پایانی برگزاری امتحانات آغاز شد.

 

وی گفت: این اقدامات در چند بخش دفتری، ستادی و اجرایی انجام‌شده که در بخش دفتری صد در صد کارها ازجمله خرید و سفارش‌ها و مکاتبات لازم در این‌باره انجام‌شده است.

 

معاون طرح و توسعه دانشگاه شهید چمران اهواز، افزود: در بخش اجرایی نیز بیش از ۳۰ درصد کار پیشرفت داشته که از جمله اقدامات در این بخش می‌توان به بهسازی و تجهیز خوابگاه‌ها به کولر، تقویت برج خنک‌کننده اشاره کرد.

 

غفوری افزود: تمامی اعتبارات هزینه شده برای تجهیز و بهسازی خوابگاه‌ها تاکنون از محل اعتبارات دانشگاه تأمین‌شده و اگر مسئولان به وعده‌های خود مبنی بر تخصیص منابع مالی به این دانشگاه عمل کنند، بی‌شک می‌توان اقداماتی اصولی برای رفع مشکلات خوابگاه‌های دانشجویی انجام داد.