تحول و پویایی در اداره کل تعاون خوزستان

تحول و پویایی در اداره کل تعاون خوزستان

مدیرکل امور استان‌ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به تحرک و پویایی اداری بیشتری نیاز داشت و از این رو نسبت به تغییر مدیرکل این مجموعه اقدام شد.

 

به گزارش تابا، سید محسن دلبری، با اشاره به دلایل تغییر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اظهار کرد: در مجموعه وزارت تصمیم گرفته شد تا خون جدیدی در رگ‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تزریق شود و از این رو نسبت به تغییر مدیرکل اقدام شد.

 

وی افزود: در این زمینه برای تغییر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، با استاندار خوزستان هماهنگی انجام شد و از بدنه کارشناسی مجموعه در درون استان یک نیرو انتخاب و جایگزین مدیرکل پیشین شد.

 

مدیرکل امور استان‌ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به عملکرد مدیریت پیشین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: از مدیریت آقای محمدپور تشکر می‌کنم اما در این زمینه وزارتخانه احساس می‌کرد مجموعه نیاز به تحرک و پویایی بیشتری دارد.

 

دلبری عنوان کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به تحرک و پویایی اداری بیشتری نیاز داشت و از این رو نسبت به تغییر مدیرکل این مجموعه اقدام شد. در این زمینه یک مدیر جوان و پرتحرک‌تر را جایگزین مدیر قبلی کردیم.

 

در پایان این مراسم ارسلان غمگین سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است این اداره کل را مانند مدیران پیشین به جلو ببریم  به ایام اربعین نزدیک می شویم و انشاالله جامعه کارگری همه با هم در جهت گسترش اربعین تلاش خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به اینکه تلاش ما در جهت کار و رفاه اجتماعی خوب بوده و باید بهتر شود، عنوان کرد: کارشناسان ما برابری می کنند با باتجربه ترین کارشناسان استان های دیگر، چراکه با انواع مشاغل و مشکلات کار درگیر هستند؛ از استانداری و وزارت خانه خواهش داریم در حوزه پرداختی ها کمکی به کارکنان شود تا از شرمندگی کارکنان خدوم خارج شویم.