تحویل ۸۰ واحد مسکونی ایتام روستایی در خوزستان

تحویل ۸۰ واحد مسکونی ایتام روستایی در خوزستان

 ۸۰ واحد مسکونی ایتام روستایی خوزستان با مشارکت ۲ موسسه خیریه از تهران و خرمشهر و کمیته امداد استان با اعتباری بالغ بر ۵۱ میلیارد ریال به خانواده های تحت پوشش تحویل داده شد.

 

به گزارش تابا؛مرتضی موصلی در این خصوص در جمع خبرنگاران در شهرستان کارون اظهار داشت: این واحدها با کمک خیران مرتبط با موسسه خیریه اشرف الانبیا تهران و موسسه خیریه علی ابن ابیطالب خرمشهر و همچنین مشارکت با کمیته امداد استان احداث شده و به بهره برداری رسیدند.

 

وی افزود: برای واگذاری واحدها در این مرحله خانواده هایی از آبادان، خرمشهر، اروند، کارون، شادگان، دشت آزادگان و هویزه انتخاب شدند و امید است در ادامه نیز بتوانیم قدم های موثرتری جهت تامین مسکن نیازمندان برداریم.

 

مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت: ۲۷ میلیارد ریال برای این واحدهای مسکونی به صورت مشارکتی و بلاعوض برای احداث این ۸۰ واحد روستایی هزینه شده و ۲۴ میلیارد ریال نیز در قالب تسهیلات بانکی اختصاص پیدا کرده است.

 

وی بیان کرد : واحدهایی که ساخته شده در متراژ بین ۵۵ و ۹۵ متر بوده و براساس تعداد اعضای خانوار تحویل داده شده و تمامی نکات فنی مورد نیاز زیر نظر کارشناسان مسکن و شهرسازی در این ساختمان ها در نظر گرفته شده است.