ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی فرهنگ شهرستان را ارتقا می‌دهد فرماندار رامهرمز:

ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی فرهنگ شهرستان را ارتقا می‌دهد

ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی فرهنگ شهرستان را ارتقا می‌دهد.

به گزارش خبرنگار تابا، عبدالرضا احسانی نیا در جلسه چهارمین دوره معرفی پایتخت کتاب ایران در رامهرمز اظهار داشت: امیدواریم که با ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی بتوانیم شهرستان را ازلحاظ فرهنگی ارتقا دهیم.

 

وی ادامه داد: با توجه به نیروی انسانی خوبی که در شهرستان هست باید در راستای مسائل خوب و ارزشمند فرهنگی، شهرستان را معرفی کنیم.
فرماندار رامهرمز تصریح کرد: هر چه مقام و موفقیت در سطح شهرستان داشته باشیم می‌توانیم نام رامهرمز را به نیکی بلندآوازه کنیم.

 

در ادامه این جلسه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز نیز گفت: در راستای فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی استارت کار زده‌شده و از اصحاب رسانه که فعالیت‌های فرهنگی باشگاه‌ها را رسانه‌ای کرده‌اند تشکر می‌کنیم.

 

سید غلام‌رضا موسوی افزود: امسال در سطح کشور ۵ هزار باشگاه به رقابت خواهند پرداخت که رقابت سختی را در پیش روداریم و امیدواریم که رامهرمز جزو یکی از ۵ شهر برتر شود.

 

وی همچنین گفت: ارشاد به‌تنهایی نمی‌تواند وارد عمل شود و به تلاش و همکاری همه ادارات و نهادها نیازمندیم تا بتوانیم عنوان پایتخت کتاب را به دست آوریم.

 

موسوی تأکید کرد: برگزاری زنگ کتاب‌خوانی، ترویج و توسعه کتابخانه‌ها، دیوارنویسی و مسابقه نقاشی در رابطه با کتاب‌خوانی، اجرای نمایش در این رابطه و ایجاد نمادهای کتاب‌خوانی می‌تواند نقش بسیار تأثیرگذاری را در فرهنگ کتاب‌خوانی در شهرستان به وجود آورد.

 

به گزارش خبرنگار تابا، در این جلسه برخی مسئولان ادارات و سرپرستان باشگاه‌های کتاب‌خوانی دیدگاه‌های خود را ارائه کردند./یوسف مداحیان