تسریع در اجرای پروژه های راهسازی آغاجاری، امیدیه،میانکوه و جایزان مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تاکيد کرد؛

تسریع در اجرای پروژه های راهسازی آغاجاری، امیدیه،میانکوه و جایزان

مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در بازدید از پروژه های مهم راهسازی این شرکت در حوزه عملیاتی شرکت نفت و گاز آغاجاری بر تسریع در تکمیل و راه اندازی این پروژه ها تاکید کرد.

 

به گزارش تابا، مهندس محمدی آخرین وضعیت پروژ های احداث جاده امیدیه به جایزان و بهسازي و اصلاح جاده ارتباطي محور چيت پلنت تا شهر آغاجاري را به عنوان بخشی از فعالیت های این شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی بررسی کرد.

 

در این بازدید که مدیر مهندسی و ساختمان، معاون طرح های راه و ساختمان مدیریت مهندسی و ساختمان و مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری،مدیر عملیات این شرکت حضور داشتند، مهندس محمدی رهنمودهای لازم جهت تسریع در تکمیل این پروژه ها را ارائه داد.

 

شایان ذکر است پروژه احداث تونل و جاده اصلي محور اميديه به جايزان از پروژه هاي عام المنفعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است كه هدف از اجراي آن دستيابي به تردد آسان و دسترسي سريع روستاهاي منطقه و همچنين شهـر جايزان به شهرستان هاي همجوار همانند اميديه و در عين حال تردد كاركنان شركت نفت و گاز آغاجاری به واحـدهـاي عملياتي كـرنج و پارسی است.

 

پروژه بهسازي و اصلاح جاده ارتباطي محور چيت پلنت تا شهر آغاجاري به طول حدود ۱۲ کیلومتر از جمله پروژه های مناطق نفت خیز جنوب در حوزه مسئولیت های اجتماعی است.