تعیین استان‌هاى تهران، اصفهان، فارس و كرمان به عنوان معين خوزستان

تعیین استان‌هاى تهران، اصفهان، فارس و كرمان به عنوان معين خوزستان

سخنگوی وزارت کشور از تعیین استان‌هاى تهران، اصفهان، فارس و كرمان با حکم وزیر کشور به عنوان استان‌هاى معين خوزستان خبر داد.

 

به گزارش تابا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور از تعیین استان‌هاى تهران، اصفهان، فارس و كرمان با حکم وزیر کشور به عنوان از استان‌هاى معين استان خوزستان خبر داد.

 

وی در ادامه افزود نظر به حجم و گستردگی خسارات وارده به استان‌های متاثر از سیل و بلاخص استان خوزستان و استمرار وضعیت فوق‌العاده به منظور امدادرسانی فوری و مستمر، چهار استان ملزم شدند جلسه هماهنگی ستاد مدیریت بحران را بدون فوت وقت برگزار کنند.

 

سخنگوی وزارت کشور تاکید کرد: چهار استان تهران، اصفهان، فارس و كرمان در روز جاری نسبت به گسیل و ارسال امکانات، تجهیزات، ماشین آلات، مواد غذایی و مایحتاج عمومی و در صورت لزوم اعزام افراد متخصص به استان خوزستان اقدام می‌کنند.

 

سامانی همچنین از تعیین استان‌هاى خراسان رضوى و شمالى به عنوان استان‌هاى معين استان گلستان خبر داد و گفت: اين استان‌ها هم تمام امکانات خود را به گلستان منتقل خواهد کرد و همچنین قرار شده است با هماهنگی لازم اقدام فنى در قسمت بیرونی شهرها به منظور جلوگيرى از ورود آب انجام دهند.