تقدیر از بانک مهر ایران در گردهمایی تبيين نقش شبکه بانکي در تامين مالي نوآوري کشور

تقدیر از بانک مهر ایران در گردهمایی تبيين نقش شبکه بانکي در تامين مالي نوآوري کشور

در مراسم گردهمایی تبیین نقش شبکه بانکي در نظام تأمين مالي نوآوري کشور که با حضور واعظي، رييس دفتر و دكتر ستاري، معاون علمي و فن‌آوري رييس‌جمهور برگزار شد، از بانك قرض الحسنه مهر ايران به عنوان بانك برتر قدرداني به عمل آمد.

به گزارش تابا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این گردهمایي که در محل ساختمان صندوق نوآوري و شکوفايي برگزار شد، سليمان توکلي عضو هيأت‌مديره بانك حضور داشت.

 

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوري و شکوفايي به پاس خدمات شايسته بانک قرض الحسنه مهر ايران در امر تأمين مالي شرکت‌هاي دانش‌بنيان و کوشش مجدانه و ارزشمند در توسعه نظام تأمين مالي نوآورانه و دانش‌محور، با اهداي لوح سپاس از اين بانك، تقدير كردند.

 

 

در بخشی از این لوح سپاس، که با امضای دکتر سورنا ستاری معاون علمي و فن‌آوري رييس جمهور و دکتر علي وحدت، رييس هيأت عامل صندوق نوآوري و شکوفايي است، خطاب به دكتر مرتضي اكبري، مديرعامل بانك مهر ايران، ذكر شده است:

 

«اميد است با اتكال به ايزد متعال و جد و جهد جناب‌عالي و مجموعه مديران و كاركنان گران‌قدر بانك قرض الحسنه مهر ايران در فراهم‌سازي ابزارها و راه‌كارهاي خلاقانه و كارآمد در حمايت از كاربردي‌كردن دانش و تجاري‌سازي نوآوري‌ها، شاهد جهش در اقتصاد دانش‌بنيان و تحقق اهداف عاليه و اقتصاد مقاومتي در توسعه پايدار اقتصادي كشور عزيزمان باشيم»..