با حضور فرماندار؛

تقدیر از فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان بهبهان در دیدار با فرمانده انتظامی این شهرستان از عملکرد پلیس بهبهان تقدیر کردند.

 

به گزارش خبرنگار تابا از بهبهان، محمدحری فرماندار بهبهان در دیدار با سرهنگ محمد عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان و معاونان ایشان از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مدیریت و پرسنل خدوم نیروی انتطامی در تامین امنیت و آرامش شهروندان تقدیر نمود.

فرماندار بهبهان امنیت را ضروری ترین نیاز مردم در جامعه دانست و افزود: علیرغم مشکلات اقتصادی اخیر، که از اثرگذارترین مولفه های ایجاد ناامنی است، بحمدالله مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان بهبهان با تلاشهای بی وقفه و شبانه روزی بخوبی توانسته است امنیت شهرستان را در وضعیتی مطلوب حفظ نمایند.

 

وی ادامه داد: این شهرستان در مقوله هایی همچون برخورد با قاچاقچیان موادمخدر و مجرمان جرائم خشن به ویژه دستگیری افراد شرور از وضعیت رضایت بخشی در سطح استان خوزستان برخوردار است.

 

حری ضمن اشاره به توفیقات پلیس بهبهان در حوزه کشف سرقتها افزود: در چند مورد اقدامات مجرمانه، تصویر اقدامات مجرمان در فضای مجازی منتشر شده و موجبات نگرانی مردم را فراهم نموده بود که فرماندهی انتظامی شهرستان بهبهان سریعا به موضوع ورود کرده و در کمترین زمان ممکن ضمن شناسایی مجرمان، آنان را دستگیر کرده و اخبار مربوط به آنرا فورا در رسانه ها به اطلاع مردم رسانده شد که این سرعت عمل و آگاه سازی باعث خرسندی شهروندان و برگشت احساس امنیت در مردم گردید و من بازخورد آنرا در نگاه و رضایت مردم نسبت به پلیس بهبهان دیده ام.

 

فرماندار بهبهان از فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان و همکاران پرتلاش شان تقدیر و تشکر نمود و بر حمایت خود از این مجموعه تاکید گذاشت.

 

سرهنگ عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان نیز ضمن تشکر از حمایت فرماندار بهبهان بر عزم جدی پلیس بهبهان در خدمت رسانی شبانه روزی و خستگی ناپذیر به شهروندان و تلاش همه جانبه برای پیشگیری از وقوع جرایم و کشف و دستگیری سریع مجرمان تاکید کرد و گفت: همچون سربازی امین وجان برکف در خدمت مردم خواهیم بود.

 

خبرنگار بهبهان محمد خلیجی