توزیع مرغ منجمد در خوزستان تا زمان تعدیل قیمت ادامه دارد

توزیع مرغ منجمد در خوزستان تا زمان تعدیل قیمت ادامه دارد

معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: مرغ منجمد برای تعدیل قیمت این کالا در بازار استان در حال توزیع است وتا زمان کاهش قیمت این کالا در بازار توزیع ادامه خواهد یافت.

 

به گزارش تابا؛عبدالرحمان ناصریان دوشنبه در ستاد تنظیم بازارخوزستان در سرسرای سازمان صمت استان با اشاره به اینکه قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز امروز در بازار استان به۱۹۲ هزار ریال رسید بیان کرد: مرغ منجمد در حال حاضر بیشتر در فروشگاه های بزرگ در حال توزیع است اما بازار خرده فروشی از مرغ منجمد چندان استقبال نکرده است.

 

وی گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد ۱۳۵ هزار ریال است و قیمت مصوب مرغ کشتار روز نیز هر کیلوگرم بین ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار ریال است.

 

ناصریان ادامه داد: قیمت مرغ به دلیل نوسانات قیمت نهاده ها و افزایش قیمت آن از هر کیلوگرم ۴۲ هزار ریال به ۷۵ هزار ریال در یک ماه اخیر افزایش یافته است.

 

معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت استان در ادامه با اشاره به شرایط واردات کولر بیان کرد: قوانین وشرایطی مانند تعلق نگرفتن ارزنیمایی برای واردات کولر، افزایش قیمت ارزو شرط داشتن نمایندگی برای واردات این کالا از جمله مواردی است که باعث ِّ رغبتی واردکننندگان و کاهش واردات کولر شده است.

 

معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت استان در ادامه با اشاره به پرونده قاچاق ۳۶ هزار کولر در استان افزود: هنوز هیچ تصمیمی برای اجرای حکم این پرونده و عرضه کولرهای قاچاق در بازار گرفته نشده است.