توقف ۲ دستگاه تریلر حامل سوخت قاچاق در اهواز

توقف ۲ دستگاه تریلر حامل سوخت قاچاق در اهواز

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۲ دستگاه تریلر حامل ۹۰ هزار لیتر نفت خام قاچاق به ارزش چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهرستان اهواز کشف و ضبط شد.

 

به گزارش تابا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حیدر عباس زاده بیان کرد: ماموران انتظامی کلانتری ۲۰ اهواز با کار اطلاعاتی، از تردد ۲ دستگاه تریلر حمل سوخت که در حال تردد از آزادراه خلیج فارس بودند مطلع شده و پس از هماهنگی با دستگاه قضایی در معیت عوامل حراست شرکت نفت این دو تریلر را برای بررسی متوقف کردند.

 

وی گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از این ۲ تانکر ۹۰ هزار لیتر نفت خام قاچاق فاقد مدارک قانونی را کشف و خودروهای مذکور نیز توقیف و به نمایندگان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تحویل داده شد.

 

سردار عباس زاده ادامه داد: برابر نظر کارشناسان ارزش ریالی محموله های کشف شده چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

 

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه در این رابطه ۲ قاچاقچی دستگیر و برای اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند، گفت: پلیس در برخورد با کالای قاچاق با جدیت عمل می کند و از شهروندان نیز انتظار می رود هرگونه فعالیت غیرمجاز از جمله قاچاق کالا را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.