جاده اهواز خرمشهر تحت کنترل است نماینده عالی دولت در خرمشهر خبر داد:

جاده اهواز خرمشهر تحت کنترل است

کوروش مودت فرماندار ویژه خرمشهر در تماس تلفنی با پایگاه خبری تابا در واکنش به کلیپ‌های منتشر شده در فضای‌ مجازی با عنوان ورود سیلاب به جاده اهواز – خرمشهر، اظهار کرد: سیلاب از روستای ملحان از توابع اهواز به سمت جاده اهواز – خرمشهر هدایت شده است، از بعدازظهر امروز عوامل ارتش و قرارگاه کربلا همچنین ستاد مدیریت بحران برای حل مساله تلاش کردند.

 

فرماندار ویژه خرمشهر در ادامه افزود: تا از ورود آب به جاده جلوگیری کنند، اکنون نیز هم‌افزایی لازم میان ارتش و سپاه همچنین ستاد مدیریت بحران به منظور هدایت سیلاب این مسیر به سمت بیابان‌های اطراف انجام شده و جای نگرانی وجود ندارد، اکنون نیز به همراه سردار فرمانده قرارگاه کربلا، اعضای شورای تامین و اعضای ستاد مدیریت بحران خرمشهر به منظور بررسی میدانی وضعیت جاده عازم ۶۰ کیلومتری خرمشهر جاده اهواز – خرمشهر هستیم.

 

وی گفت: شهروندان اطمینان خاطر داشته باشند خادمان آن‌ها در ستاد مدیریت بحران شبانه‌روز در تلاش هستند و از همشهریان عزیز خرمشهری می‌خواهیم تا همچون روزهای گذشته در کنار ستاد مدیریت بحران باشند تا از این بحران نیز همچون گذشته به سلامت عبور کنیم. /خبرنگار ناصر حکیمی